tv3.lv

Kūku meistare repošanā ”ieliek kloķi” boksa un repa spīdeklim Zutim

Šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta raiba kompānija – Mārcis Auziņš, kūku meistare Anna Panna, dziedošās dvīnes Katrīne Dīķe un Anastasija Gudļevska un boksa smagsvars Kristaps Zutis.

Bokseris Zutis vakariņu šovā ”salecas” ar ģitāristu Auziņu

Mārcis jau iepriekšējos vakaros atzina, ka nav nekāds gatavotājs. ”Tādā intensitātē, kā es darbināšu virtuvi šodien, nekad to neesmu darījis,” trešajā vakarā atzina pazīstamais ģitārists. Tomēr arī viņam bija jāpagatavo trīs ēdieni un jāsarūpē izklaide.

Auziņš uzkodā galdā cēla grauzdētas maizītes ar tomātu un bazilika salātiem, paslēptiem zem prošuto, pamatēdienā tika pasniegts cepeškrāsnī cepts lasis ar kartupeļiem, bet desertā – šokolādes braunijs ar saldējumu un svaigām ogām.

Izklaidē, kas ierasti izvēršas par vakara aizraujošāko daļu, Mārcis viesiem uzdeva sadomāt rīmes, un šajā ziņā pieredzējušākais izrādījās Zutis, kurš šogad spēra pirmos soļu hiphopā, kopā ar reperi Nātri izdodot dziesmu ”Maratons”.

Kā kļuva zināms, Zutis pat pamanījies uzstājies koncertos. ”Esmu divas reizes uzstājies. Galīgi traki. Pirmajā reizē bija tā, ka gandrīz nomiru no bailēm, bet otrajā reizē jau bija kaut cik normāli,” savu skatuves pieredzi komentēja bokseris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat Kristaps paziņoja, ka ar šo viņa repera gaitas nebūt nebeigsies. ”Es vienmēr esmu gribējis ierepot kaut ko, un izdomāju, ka uz savu 30. dzimšanas dienu izdošu albumu,” par savu ieceri stāstīja Zutis.

Pēc trīs ēdienu nobaudīšanas kompānija pārcēlās uz namatēva muzikālo laboratoriju, kur vakariņu laikā sacerētās rīmes tika ietērptas mūzikā.

Anna Panna, kura muzicēšanā bija ar vismazāko pieredzi, paziņoja, ka tik ļoti no savas komforta zonas nekad vēl nebija izgājusi: ”Es pat vienā brīdī piefiksēju, ka man no stresa raustās vaigi”.

Kā atzina Zutis, tieši viņam ar uzdevumu veicās visgrūtāk. ”Es esmu pieradis strādāt studijā, kur mikrofons jāliek tuvāk sejai,” skaidroja boksa zvaigzne.

Kamēr Kristaps nodevās pārdomām, vai viņam gadījumā nav jābeidz muzikālā karjera, Anna Panna steidza paziņot, ka viņa varētu sākt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Absolūtais negatavotājs Mārcis par vakariņām nopelnīja 34 punktus – pa 12 punktiem no Annas Pannas un Kristapa un 10 no Anas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm