tv3.lv

Latviešu modele Monami atklāj, kā atbrīvojusies no pumpām

Anglijā dzīvojošo latviešu tetovēto modeli Monami Frost jeb Irēnu Straumi fani nereti apber ar komplimentiem par veselīgo un gludo sejas ādu. Tikai retais zina, ka pirms dažiem gadiem viņas seja vēl bija pumpu pārņemta un zvaigznes dzīve bija liela cīņa ar izsitumiem. Atklātā video Monami izstāsta, kā, izmēģinājusi visas iespējamās sejas tīrīšanas metodes un losjonus, pēc vairāku gadu cīņas uz visiem laikiem tikusi vaļā no izsitumiem.

2021. gada 22. janvārī 16:10

Interesanti, ka tīņa gados Monami nav bijis problēmu ar sejas ādu – pumpu invāzija uz sejas sākusies vēlāk, apmēram 20 gadu vecumā. Ar izsitumiem modele neveiksmīgi cīnījusies vairāku gadu garumā, sākot no 2014. gada.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tajā laikā Monami pašapziņa bijusi ļoti zema. Viņa cīnījusies arī ar ēšanas traucējumiem un jutusies ļoti nepārliecināta. Tai pat laikā fani un sekotāji bildēs redzējuši to pašu satriecošo modeli Monami, nezinot, ka zem grima kārtas slēpjas ļoti problemātiska āda un zema pašapziņa. Monami bildēs bieži izmantojusi galvassegu, lai noslēptu pumpām īpaši noklāto pieri.

Viņa izmantojusi teju visus pieejamos attīrītājus, kas sola ārstēt pumpas. Aizgājis pat tik tālu, ka zvaigzne mazgājusi seju ar parastajām roku ziepēm un pat vairākas reizes dienā, tikai iznīcinot ādas dabisko aizsargslāni.

Viņa vērsusies pat pie dermatologa, kura ieteiktie smalkie līdzekļi situāciju vēl vairāk saasinājuši – Monami spriež, ka tie bijuši ķīmisku vielu pārpildīti.

Situācija sākusi uzlaboties, kad Monami kļuvusi par vegāni, atsakoties no dzīvnieku valsts produktiem uzturā.

”Piena produkti ir sliktākais, kas vien var būt tavai ādai – to esmu lasījusi visur. Tie ir pilni dažādu hormonu,” atklāj Monami. Viņa iesaka ikvienam, kurš cīnās ar pumpām, izmēģināt atteikties no piena produktiem – uzreiz būšot redzami uzlabojumi.

Nākamais, no kā jāatsakās – jau esošo pumpu spiešana un bakstīšana.

Taču vissvarīgākais, cīnoties ar pumpām, ir pieņemt sevi savu sejas ādu un pārtraukt paniski satraukties par katru pumpiņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Pieņemt to, sākt lietot mazāk grima un sākt mīlēt savu ādu tādu, kāda tā ir,” uzsver Monami, neslēpjot, ka tas nav nācies viegli, īpaši tāpēc, ka pati cīnījusies ar garīgās veselības problēmām un ēšanas traucējumiem.

Galu galā zvaigzne nomainījusi agresīvos un ķīmiskos pumpu iznīcināšanas losjonus pret dabiskiem, vegāniskiem ādas kopšanas līdzekļiem.

”Domāju, ka nostrādāja kombinācija – mana attieksme pret pašas ādu, sevis pieņemšana un iemīlēšana – tas ķermenī rada pozitīvu ”klikšķi”. Un atteikšanās no pārliekas ādas berzēšanas ar ziepēm un ķīmiskiem līdzekļiem.

Mani pašreizējie ādas kopšanas līdzekļi ir pilnīgi dabiskas izcelsmes, vegāniski.

Un, protams, daudz veselīga uztura un šķidruma. Esmu pārstājusi lietot dvieļus, sejas noslaucīšanai, jo tie ātri kļūst netīri. Dvieļa vietā seju nosusinu ar salvetēm,” stāsta Monami.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm