Latvijā radīts jauns šovs, kurā omīte metīs izaicinājumu jauniešu izklaidēm

0 Komentāru
Latvijā radīts jauns šovs, kurā omīte metīs izaicinājumu jauniešu izklaidēm
LNT publicitātes foto

22. martā kanālā LNT startēs Latvijā vēl nebijis šovs “Superome”, kurā improvizators Rihards Sniegs savu 74 gadus veco omi Rasmu iepazīstinās ar dažādām jauniešu iemīļotām aktivitātēm, populārām jaunajām tehnoloģijām, sociālajiem portāliem un lietotnēm jeb aplikācijām.<!–more–>

Ir teiciens, ka mēs esam tik veci, cik jūtamies. Taču viegli ir tikai runāt, darīt – tas ir kas cits… Dzīvot līdzi visam jaunajam nozīmē nemitīgu mācīšanos, un tas, protams, nav viegli nevienām vecumā. Kur nu vēl labākajos gados.

Turklāt mūsdienās Latvijā pastāv liela plaisa starp paaudzēm, un seniori bieži vien ir tikpat kā izolēti no mūsdienu aktualitātēm un sabiedriskās dzīves.

Tādēļ Rasmas kundze ir īsta superome, jo viņa ir gatava iepazīt un izmēģināt dažādas pārsteidzošas un pat ekstrēmas izklaides, ko iemīļojuši jaunieši un viņas mazdēls.

Šova desmit sērijās Rasmas kundze kopā ar atraktīvo Rihardu dosies tetovēties, iepazīs virtuālo realitāti, nogaršos vegānu virtuvi, veiks dažādas sportiskas aktivitātes, apmeklēs baristu meistarklasi, viesosies radio raidījumā, ies uz šautuvi, mācīsies braukt ar automašīnu, apgūs repošanu un hiphop deju mākslu un vēl daudzas citas aktivitātes.


<div class="article-primary-button" style="padding-left: 0; padding-right: 0;"><a href="https://www.tv3.lv/uzsaucomeipiedzivojumu/piesaki/">Uzsauc omei vai opim piedzīvojumu!</a></div>
“Šis raidījums man ir milzīgs piedzīvojums un izaicinājums vienlaikus. Mazdēls mani “izvedis” ārpus mājas un prom no ikdienas rutīnas. Redzu, kā dzīvo jaunieši 21. gadsimtā, un nu arī pati izbaudu tādu dzīvi. Nekad nebiju domājusi, ka es kādreiz uz ko tādu savā dzīvē parakstīšos.

Visvairāk no visiem piedzīvojumiem man atmiņā palikusi baristu meistarklase, brauciens ar “Zērglis” virs Gaujas senlejām, bungu studijas apmeklējums un viesošanās LNT televīzijā, satiekot tur strādājošos sabiedrībā pazīstamos cilvēkus.

Nezinu, vai, redzot manus trakos piedzīvojumus, kāda ome nenobīsies, bet, iespējams, ka kāds mazbērns, kurš līdzīgs manam Rihardam, iedvesmosies savu vecvecāku iepriecināšanai līdzīgā veidā,” saka Rasma.

Smelies iedvesmu no Rasmas kundzes un viņas mazdēla Riharda – ņem aiz rokas savu omi un opi un izved viņus dzīvē! Priecīgo notikumu iemūžini foto, kuru ievieto savā “Facebook” vai “Instagram” profilā, pievienojot mirkļbirku #Superome.

Pavadiet pozitīvus un labvēlīga humora piepildītus ceturtdienu vakarus no 22. marta plkst. 21.10 kanālā LNT!

0 Komentāru