tv3.lv

"Lauku sētas" Aigars skaidro, kā uzņēmis Daces Pecolli aso kritiku

TV3 izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas pirmajā raidījumā ciemiņus uzņēma televīzijas šova “Lauku sēta” sestās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs, taču skatītāju ievērību izpelnījusies viena no viešņām – burvju māksliniece Dace Pecolli, kura Aigara ciemiņu uzņemšanas prasmes novērtēja īpaši kritiski. Pēc raidījuma noskatīšanās tauta nostājusies namatēva pusē, bet kas par situāciju sakāms Aigaram pašam?

2020. gada 6. oktobrī 14:20

Šajā nedēļā viens pie otra ciemojas TV ekrānos jau vairākkārt pabijuši ļaudis – pasākumu vadītājs un TV personība Mārtiņš Kapzems, jaunā TV šova “Operācija: Jauna dzīve” vadītāja Aija Selga-Brikmane, burvju māksliniece Dace Pecolli un TV šova “Lauku sēta” iepriekšējās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs, kurš galdu klāja pirmajā vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakaru pie Aigara ciemiņi novērtēja ļoti atšķirīgi – kamēr Aija un Mārtiņš katrs deva pa deviņiem punktiem, Dace atvēlēja vien četrus.

Vairāk par to, kas Dacei Pecolli nebija pieņemams vakariņās pie Aigara, lasi šeit!

Vakariņotāji dalībai šovā tika aicināti kā slavenības, taču izrādījās, ka ne visi viens otru atpazīst. Piemēram, Latvijā slavenākā burvju māksliniece Dace Pecolli “Lauku sētas” sestās sezonas uzvarētāju pirms tam nezināja.

Kā nu Skaties.lv atzīst Aigars, Dace viņu sākotnēji nemaz nav uzskatījusi par īstu slavenību, un viņai šķitis mulsinoši, ka pirmajā vakarā ciemošanās notiek pie parasta puiša.

“Es arī neuzskatu, ka esmu baigākais slavenība, bet man piedāvāja piedalīties projektā un es piekritu,” teic Aigars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Videoieskats, kā dzīvo Aigars un viņa līgava Evita

Aigars saka, ka raidījumu noskatījies, bet par TV ekrānā dzirdēto kritiku īpaši nepārdzīvo.

“Īstenībā ļoti labs raidījums. Dace mums ir kā ļaunais tēls, un skatītājiem ir par ko runāt, spriest un domāt,” vērtē Aigars un uzskata, ka šāds pavērsiens skatītājiem ir daudz interesantāk nekā vērot raidījumu, kur viss rit bez aizķeršanās.

“Draudzene gan nesaprata, kādēļ es pēc redzētā nesprāgu pa gaisu un nedusmojos. Tas tādēļ, ka es zinu, kas notiks tālāk,” intrigu uzbur Aigars.

Viņš atzīst, ka visvairāk vakariņu šovu var izbaudīt skatītāji pie TV ekrāniem, jo gan ciemiņiem, gan nama tēvam tā ir pamatīga darbošanās, turklāt filmēšanās var izvērsties stresa pilna, kā tas bijis Aigara gadījumā. Viņš atklāj, ka tieši uztraukuma dēļ radies pārpratums ar roku mazgāšanu.

“Man pajautāja, kur ir izlietne. Es teicu, ka parādīšu laika gaitā. Bet viņi sāka mazgāt rokas, un es pat nepiefiksēju, ka tas tiek darīts virtuvē. Mēs rokas virtuvē nemazgājam, mēs to darām tualetē, kur bija sagatavotas gan ziepes, gan rozā dvielītis,” skaidro Aigars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tad man bija jautājums: kāpēc jūs līdāt pie manis rokas mazgāt virtuvē, ja mājās jūs to darāt tualetē?” aizdomājies Aigars.

Aigars neslēpj, ka satraukumu radījis arī tas, ka viesi ieradušies pirms norunātā laika.

Būt pirmajam, kurš uzņem ciemiņus, Aigars vērtē kā pamatīgas ugunskristības. Tāpat viesu uzņemšanu sarežģījis tas, ka ciemošanās notiek pandēmijas laikā.

“Mēs nevarējām neko no kopīgiem traukiem darīt. Arī kūku es taisīju katram atsevišķi, tādēļ sanāca ne īpaši smuka,” klāsta “Lauku sētas” dalībnieks. “Tā bija iespēja Dacei atkal kādu kritisku vārdu pateikt,” smaida Aigars.

“Es uz visu skatos pozitīvi. Katram ir savi uzskati, sava doma, neko nepadarīsi, ja esam tik atšķirīgi.”

Aigars neslēpj, ka pēc raidījuma no draugiem, tuviniekiem un citiem ļaudīm saņēmis daudz ziņu, kurās ļaudis nav slēpuši dusmas un sašutumu par Daces kritiskajiem komentāriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ir liels “cepiens”! Cilvēki raksta dusmīgas īsziņas gan man, gan draudzenei un spriež par to, ažiotāža ir baigā. Tad jau labs šovs ir sanācis,” saka Aigars.

Kāds izvērtīsies otrais vakars, kad kompānija ciemosies pie TV personības Aijas Selgas-Brikmanes, skaties otrdien, 6. oktobrī, plkst. 18.10 TV3 un video platformā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm