tv3.lv

Linita Mediņa un Māris Žigats vakariņu šovā tiek pie iesaukām

Otrdienas, 22. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots kārtējais izklaidējošā kulinārijas šova “Vakariņas četratā” raidījums, kurā raibo vakariņotāju kompāniju ciemos uzņēma seriāla “Viss pa jaunam” aktrise Ance Muižniece.

2019. gada 22. oktobrī 18:57

Ance Muižniece viesus – grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” solistu Māri Žigatu, kantri dziedātāju Linitu Mediņu un politologu un Latvijas Universitātes profesoru Juri Rozenvaldu – uzņēma savas mammas mājā. Laikapstākļi nelutināja, tādēļ kompānijai sēdēšana ārā izpalika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ance atzina, ka vispār negatavo, un viesiem bija sarūpējusi vienkāršas vakariņas. Kā pirmo aktrise cēla galdā uzkodu “Krāsainā vienkāršība”, kuras sastāvā bija bietes, siers, brokoļi, tomāti. Namamāte pati pajokoja, ka ar savu veikumu lepojas: “Man šķiet, ka ir ļoti garšīgi.”

“Pie galda pajokot par to, ka tu lepojies ar sevi, var. Bet mēs esam tomēr ziemeļnieku tauta, un tāda veida paziņojumi uz lielāko daļu auditorijas vienmēr nostrādā pretēji,” sprieda Māris.

Pēc nelielās iestiprināšanās Ance viesus lika pie darba – kopīgiem spēkiem sakraut ugunskuru un to izdekorēt ar ziediem. Pasākumā, ko namamāte pieteica kā izklaides pirmo daļu, Linita nepiedalījās, aizbildinoties, ka lietainajā un vēsajā laikā jau tā jutusies nosalusi.

Vakara turpinājumā aktrise pasniedza pamatēdienu “Klasiskā vienkāršība” jeb vārītus kartupeļus ar biezpienu un siļķi. “Bija normāli. Kā var garšot standarta klasiskais ēdiens,” ēdienu novērtēja Linita.

Kamēr Ance cepa pončikus, ko kopā ar piedevām viesiem celt galdā desertā, trijotne tika pie nākamā uzdevuma jeb izklaides otrās daļas – piešķirt sev lomu un izdomāt stāstu. Rezultātā katrs tika pie sev atbilstošas iesaukas – kantri meitene, lauku aktrise, pienvedējs un drūmais profesors.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Radošā rakstniecība bija ģeniāla, tas bija šī vakara otrais hits, ko diez vai izdosies tuvākajā laikā atkārtot,” par vakara izklaidi sajūsminājās Žigats.

Gan Juris, gan Māris desertu novērtēja īpaši atzinīgi, bet Linitas garšas kārpiņām tas tomēr bijis par saldu.

“Man ļoti patika šī īstenība, šī vienkāršība, ko ēdienkartē pašā sākumā pauda. Kartupeļi rakti, tomāti īsti. Es varu likt roku uz sirds un teikt: šis ir īsts garšas piedzīvojums cilvēkiem, kuri to visu baudīja,” Ances veikumu slavēja šefpavārs Raimonds Zommers.

Kopumā Ancei gatavošanas un viesu uzņemšanas lauciņā izdevās pārspēt Linitu, saņemot 31 punktu – pa 10 punktiem no Linitas un Jura, un 11 no Māra.

Kā Linitai veicās pirmajā vakarā, lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm