tv3.lv

"Man negribas taupīt uz sajūtām." Jana Duļevska par naudas tērēšanu savā ģimenē

Kopš oktobra vidus ceturdienu vakaros pie TV3 skatītājiem devies jauns šovs visai ģimenei – “Naudas pavēlnieks”, kura vadīšana uzticēta Janai Duļevskai. Šarmantā TV dīva atklāj savu pieredzi par to, kā viņas un hokejista Rodrigo Laviņa ģimenē tiek plānots budžets un kam nauda netiek taupīta.

2019. gada 27. oktobrī 16:50

Kā atklāj Jana, viņas ģimenē budžets tiek plānots galvā, un plānota tiek maksa par komunālajiem pakalpojumiem, bērnu pulciņiem, sporta nodarbībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat Jana atklāj, ka ģimenē šefību pār budžetu uzņemas vīrs, un viņa neslēpj, ka esot situācijas, kad viņš “grib piegriezt skrūvītes”.

“Ja mums ir kāds mērķis, mēs patiesībā sākam plānot budžetu. Bet, ja es virzos nepareizā virzienā, viņš man uzreiz pasaka: “Nebūs tā. Mums vajag mazliet ietaupīt, padomāt par rītdienu.” Dažkārt es mēdzu sievišķīgi aizpeldēt,” stāsta populārā TV personība.

“Esot raidījumā “Naudas pavēlnieks”, patiesībā es saprotu domu un jēgu ģimenes budžeta plānošanai. Es pat ļoti gribētu, lai mani bērni ņemtu piemēru no šiem jauniešiem. Es viņiem likšu skatīties katru raidījumu, lai redz, kā vienaudži plāno un domā par to un saprot, ka nauda nekrīt no gaisa, un tas viss ir kaut kur jāiegūst,” norāda Jana.

Kā atklāj Jana, viņa naudu nekad netaupītu uz pārtiku. “Tāpēc ka mums visiem mājās patīk ļoti garšīgi un kvalitatīvi paēst,” saka Jana. Ne mazsvarīgs ir arī fakts attiecībā uz uzturu ir arī tas, ka ģimenē aug sportisti.

Kā iespēju, kur naudu varētu ietaupīt, viņa min izklaides, ko varētu mēģināt organizēt mazākās devās.

Jana Duļevska

Jana Duļevska
TV šova “Naudas pavēlnieks” vadītāja

“Bet tad es saprotu, ka mēs dzīvojam vienreiz, mums dzīvi vajag baudīt. Ir garie rudens vakari, kad gribas aiziet uz kādu kinofilmu, teātri, kādu pasākumu vai vakariņās. Tas viss ir nosacīti, līdz ar to saprotu, ka arī tur negribas taupīt.

Man negribas taupīt uz sajūtām. Varbūt kādreiz es nenopirkšu jaunas kurpes, jaunu somu. Bet es labāk aizeju uz kādu koncertu vai brīnišķīgu teātra izrādi, ar bērniem kaut kur aizbraucu. Bet lūpukrāsai vienmēr jāatstāj nauda,” tā šarmantā Jana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm