tv3.lv

Nepalaid garām: jau šovakar LNT startē nebijis šovs! Pieteikušās Lauku sētas skandalozākās zvaigznes

Pirmdienas, 12. septembra, vakarā LNT skatītājus sagaidīs uzreiz divi prieki – jauna vietējā ražojuma kulinārā spēle Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā un leģendārās Ainas Poišas atgriešanās ekrānā raidījuma vadītājas ampluā. Savkārt tālākā spēles gaitā ekrānā būs redzami jau iemīlēti šovu varoņi.

2016. gada 12. septembrī 14:38

Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāja Indra Miziša, spēlē būs redzami gan cilvēki no tautas, kas izlēmuši mesties šādā ģimeniskā piedzīvojumā, gan populāri ļaudis, kuri nav spējuši turēties pretī vilinājumam atkal pagozēties ekrānos kādā aizraujošā spēlē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā kārdinājumam pretī turēties nav spējušas Lauku sētas iepriekšējās sezonas enerģiskākās un aktīvākās dāmas.

Kā atklāj Miziša, kulinārajā spēlē startēs vietējā šovu veterāne, kas Lauku sētas vēsturē ieies ar īpaši šerpu uzvedību – blondā daiļava un metinātāja Violeta Stepanova. Savukārt kādā citā sērijā ekrānā atkal mirdzēs Valentīna Roziņa – pagājušās sezonas Lauku sētas saimniece, kura nebaidījās atklāti runāt par skarbo dzīvi laukos arī pēc TV spēles izskaņas.

“Valentīna startēs kopā ar mazdēlu, Violeta – ar skolotāju,” atklāj Miziša. Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā LNT startēs jau šovakar 18.00 LNT. Spēli vadīs Aina Poiša.

Foto: pirmā raidījuma dalībnieki

Noteikumi paredz, ka kulinārā sacensībā tiksies divas mammas vai omes ar savām atvasēm. Ēst gatavošanas laiks būs ierobežots, turklāt pie pannām un katliem varēs ķerties tikai pieaugusī meita vai dēls, mamma visu vēros no malas un sniegs padomus savai atvasei.

Ja nu visi striķi trūks un virtuvē valdīs haoss, tad mammai būs tiesības iedarbināt panikas pogu un mesties pie katliem pašai, taču laiks būs nežēlīgs un tikšķēs ar dubultu ātrumu. Un visbeidzot, kad laiks būs iztecējis un gardā maltīte gozēsies uz šķīvja, savu vārdu teiks garšu eksperts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Komanda, kuras ēdiens tiks novērtēts kā garšīgākais, turpinās cīņu nākamajā raidījumā, balvā saņemot vērtīgu dāvanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm