tv3.lv

“Kad izvēlos ēdienu, es vairāk piedomāju spoguļa virzienā”! Sportistes Inetas Radēvičas padomi, lai izskatītos satriecoši!

Šoreiz raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” vadītāja Gita Šildere uz sarunu par stilu un modi uzaicinājusi izcilo latviešu sportisti, pasaules klases tāllēcēju un kopš 29. marta Latvijas vieglatlētikas prezidenti Inetu Radēviču – sieviete, kura laurus plūkusi ne tikai par sasniegumiem sportā, bet arī par vienmēr pārdomāto un brīnišķīgo izskatu!

2017. gada 14. maijā 14:27

Katrā sporta balvas pasniegšanas ceremonijā Ineta ar savu žilbinošo izskatu pārsteidz ikvienu. Kā atzīst sportiste, ka ikdienā savu laiku pārsvarā pavada sporta tērpā, tādēļ iespēju iziet uz skatuves skaistā kleitā nevar neizmantot, un tie ir svētki katru reizi!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Agrāk sportiste pati mēdza improvizēt ar apģērbu, bet tagad viņa ir sapratusi, ka tas esot bijis par garlaicīgu, tādēļ tagad viņai ir stilists, kurš viņu iedvesmo un iedrošina pamēģināt ko jaunu un savādāku.

Ineta Radēviča

Ineta Radēviča
Latvijas vieglatlētikas prezidente

Uztura ziņā, kad izvēlos ēdienu, es vairāk piedomāju un skatos, nevis skapja virzienā, bet spoguļa virzienā, jo, ja es pareizi ēdu, man spīd acis, man ir enerģija, man ir laba āda! Un tad jau arī bonusā nāk tas, ka tev viss der un viss piestāv!

Citām sievietēm modē ir džinsi, bet Ineta smej, ka viņai uz pavasari obligāti ir svārki, ko pēc ziemas uzvilkt un tad var redzēt, kā tā ziema ir pavadīta. Sportiste atklāj, ka viņa pati ir pieradusi cilvēkiem izteikt komplimentus, jo tas viņai sagādā prieku.

Foto

Katru reizi raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” studijas viesim – sabiedrībā zināmai dāmai – ir uzdots viens mājas darbs: sagatavot kādu tuvu un aktuālu apģērbu komplektu, par kuru arī varbūt ir kāds īpašs stāsts. Sportiste Ineta Radēviča šoreiz līdzi paņēmusi “Rīgas kausu” krekliņu, jo šogad vieglatlēte ir šī pasākuma direktore un šis krekliņš viņai atgādina, kas tad viņa tagad ir ikdienā.

Ineta atzīst, ka ikdienā, ārpus treniņiem, nevalkā sporta apģērbu. Viņai ļoti patīk vienkārši griezumi, parastās krāsas, bet zem apģērba Inetai patīk nedaudz pikantākā versijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ineta Radēviča

Ineta Radēviča
Latvijas vieglatlētikas prezidente

Man liekas, ka vislielākais prieks no pirkuma ir tad, kad tu nopērc apģērbu, kuru tik ļoti vēlies ar atlaidi izpārdošanā. Savādāk tas nenes nekādu baudu. Tāpēc es reizi gadā braucu uz Ņujorku, uz izpārdošanām, un tad sapērkos, lai pēc tam nav jādomā par šopingu! Man nepatīk ieiet skapī un redzēt, ka milzum daudz naudas ir iztērēts drēbēm.

Kādas attiecības sportistei Inetai Radēvičai ir ar modi un, kas vispār mājo viņas drēbju skapī? Skaties sirsnīgo interviju ar vienu no stilīgākajām un skaistākajām sievietēm Latvijā!

Video

Raidījums “Mans skapis, mana vizītkarte” katru svētdienas vakaru plkst. 19:30, Kanālā 2! Nepalaid garām, jo raidījuma komanda Tevi apsola informēt, izklaidēt, likt pasmaidīt, mēģināt saprast, vai atjaunot zināšanas plašajā modes un stila pasaulē, lai Tu vienmēr un visur izskatītos lieliski!

Protams kā vienmēr arī sirsnīgas sarunas ar Latvijā zināmām un sievišķīgām dāmām par viņuprāt aktuālo un tajā pat laikā, par vērtībām, kas ir nemirstošas. Taču astroloģe Rita Riekstiņa Tevi priecēs ar jaunāko, aktuālāko un noderīgāko horoskopu, lai Tevi nekas neiespaidotu nelabvēlīgi! Mīlam dzīvi!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm