tv3.lv

“Nedēļas TOP(iņš)” – Zigurds pamet “Lauku sētu”, “Ugunsgrēkā” uzrodas Fēliksa dēls, Ieva Edija dēļ iet slīcināties

Pagājušajā nedēļā portāls Skaties.lv aizsāka jaunu rubriku sēriju, kurā atskatīsimies uz to, kas noticis iepriekšējās 7 dienās. Noteiksim to, kurš bijis “Veiksminieks”, kurš visvairāk kādam nodarījis pāri jeb bijis lielākais “Neģēlis”, kā arī to, kuram nav paveicies jeb “Nelaimes putns”. Nu pienākusi kārta rubriku noslēgumam, kurā apskatām aizritējušās nedēļas spilgtākos notikums zem nosaukuma “Nedēļās TOP(iņš)”.

2014. gada 26. septembrī 18:39

Tiem, kas saka, ka pa televizoru neesot ko skatīties, varam pačukstēt, lai rūpīgāk papēta TV programmu – ”Iesaukts armijā”, ”Es mīlu Tevi, Latvija!”, ”Lauku sēta”, ”Ēnu spēles”, ”UgunsGrēks” gandrīz katru darba dienas vakaru, un tas viss tādos laikos, kad darbi jau būtu jāmet pie malas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpēc portāls Skaties.lv katru nedēļas piektdienu apskatīs iepriekšējo 7 dienu spilgtākos notikumus no LNT, TV3, Kanāls 2 un citu TV kanālu šoviem un seriāliem.

3. vieta, “Lauku sēta” – kāpēc Zigurds pameta šovu?

Neskatoties uz to, ka pats saimnieks esot par Zigurdu izteicies kā, iespējams, galveno pretendentu uz šova galveno balvu – traktoru, tieši viņš bija tas, kurš vakar pameta ”Lauku sētu”. Intrigu un strīdu bija daudz – gan pļaujas lauka starp meitenēm, gan pie pusdienu galda, kritizējot šīs nedēļas pavāru Edgaru, gan arī tika savērpta afēra pret Zigurdu. To, vai tieši meiteņu, precīzāk, Egijas kaislību dēļ Zigurdam nācās šovu atstāt, neatbildēsim, iespējams, nekad, bet tas, ka no šova ir izstājies viens no spēcīgākajiem ”Lauku sētas” iemītniekiem, ir fakts!
2. vieta, seriāls “UgunsGrēks” – nez no kurienes uzrodas Fēliksa dēls

Sezonas sākumā iepazināmies ar jauno viesnīcas “īpašnieku” – Viesturu Smilgu, kurš, kā zināms, ir Aivara algots pārvaldnieks, lai noslēptu to, ka patiesībā viņš pats ir veiksmīgi viesnīcu atpircis. Taču ar to intrigas nebeidzas, jo blakus Ievas un Edija epopejai, kā arī Lidijas un Aņas nolaupīšanām, šodien seriāla “UgunsGrēks” skatītājus sagaida vēl viens pārsteigums – ir uzradies Fēliksa dēls. Kā viņš iedzīvosies viesnīcā starp pārējiem, skaties jau nākamnedēļ!
1. vieta, seriāls “UgunsGrēks” – Ieva iet slīcināties Edija dēļ

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienai meitenei tik lieli kontrasti ir pārāk daudz. Neko tādu Ieva negaidīja, jo negribēja ticēt visiem pārējiem. Rezultāts bija redzams, taču, lai arī kā seriāla skatītājiem nekaitinātu Ievas naivums, neviens, protams, nevelēja viņai ļaunu. Vai viņa tagad nāks pie prāta?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm