tv3.lv

Ar Kimu viss beidzies; "Netīro deju" Anda sāk gadu ar Jāni pie sāniem

Jaunā gada sākumā ar patīkamiem jaunumiem iepriecina TV3 iepazīšanās šova “Netīrās dejas” vitālākā meitene Anda Bogdanova. Daiļā jelgavniece pieņēmusi jaunus izaicinājumus uz šajā gadā kopā ar partneri Jāni Tiltiņu apņēmušies iekarot pašmāju šovbiznesu.

2017. gada 4. janvārī 10:08

Anda, kura ikdienā strādā par māsu palīdzi Jelgavas slimnīcā, pateicoties dalībai iepazīšanās spēlē, aizvadītās vasaras izskaņā bija saņēmusies un sākusi dibināt savu pasākumu vadīšanas uzņēmumu. Tagad jāsper pēdējie soļi, lai abi kļūtu par pilntiesīgu izklaides jomas tandēmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esam nolēmuši beidzot to publiskot. Šobrīd kārtojam pēdējās dokumentu lietas un sāksim darboties ar lielu vērienu.

Sapratu, ka vēlos mainīt kaut ko savā dzīvē. Un sākt jau ar pirmajam janvāra dienām,” portālam Skaties.lv klāsta Anda, noliedzot runas, ka abu starpā varētu būt uzplaukušas mīlas jūtas. “Zinu, ka daudziem tāds jautājums ir radies,” viņa neslēpj.

“Ar Jāni neesam pāris un nekad neesam bijuši. Esam tikai kolēģi. Tādēļ mūsu savienība arī ir tik radoša un veiksmīga. Dzīvē nedrīkst jaukt darbu ar privāto dzīvi,” pauž Anda.

Foto

“Nerīto deju” izskaņā Andas partneris dejotājs Kims Šipilo sevis pilnveidošanas nolūkos devās uz ārvalstīm. Abiem bija plānots tikties ap Ziemassvētkiem, kad jaunais cilvēks atgriezīsies Latvijā.

Anda atklāj, kā šī iecere īstenojusies dzīvē: “Kims Latvijā bija novembra beigās, bet diemžēl satikties nesanāca. Man šeit tomēr ir darbs un noteikts grafiks, un viņam vairāk bija jāpielāgojas man, ne otrādāk. Taču, cik sapratu, viņam bija ļoti daudz dažādu plānu, līdz ar to tā arī mūsu grafikus nesaskaņojām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Neko darīt, gan jau kaut kad dzīvē vēl abi paspēsim satikties. Pārāk neuztraucos par to. Katram sava dzīve,” degunu nenokar jaunā sieviete.

Foto: Anda draiskā Ziemassvētku sesijā

Foto: Anda un viņas foršie un labie darbi

Foto: Kims un Anda “Netīrajās dejās”

Video: Kima un Andas fināla deja

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm