tv3.lv

Atklāta kaislīgā šova Netīrās dejas lielākā intriga

22. jūnijā TV3 startēs jauns deju un attiecību šovs Netīrās dejas, kurā par trīs puišu uzmanību cīnīsies 15 Latvijas daiļavas. Taču notikumus sarežģīs kāds apstāklis. Nu tapis zināms, ka attiecību rotaļās iesaistīta arī nauda…

2016. gada 9. jūnijā 14:47

Vārdi var būt maldinoši, bet pieskārieni un deja nekad nemelo. Trīs dejotāji – Kims, Roberts un Ainārs – meklēs savu īsto un vienīgo. Taču meitenēm būs jāizvēlas – jūtas vai nauda. Vairāk par šova dalībniecēm vēstīsim jau drīzumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepazīsti vasaras karstākā šova dalībniekus!

Roberts Stripkans (22) ir jauns un aktīvs puisis, kurš tik ļoti aizrauts ar deju, ka praktiski neatliek laika nekam citam. Robertam ir attiecību pieredze, taču bijušās sievietes ilgāk par trīs mēnešiem nav spējušas izturēt viņa mēģinājumu grafiku. Tādēļ šovā viņš meklē meiteni, kura ir gatava mesties avantūrās un dejot līdz spēku izsīkumam.

Par Roberta mīlestību cīnīsies topošā fitnesa trenere Laura (24) no Varakļāniem, mākslas fotogrāfe Ketija (19) no Ventspils, bārmene Marina (29) un baletdejotāja Elvīra (23) no Jūrmalas, kā arī pavāre Elīna (22) no Gulbenes.

Kims Šipilo (27) ir no Jelgavas, viņš ir īsts princis, kurš pie meitenēm gatavs ierasties baltā zirgā. Arī viņa dzīve ir saistīta ar deju, šī kaislība Kimam ir jau no 6 gadu vecuma. Viņš ir nosvērts un nopietns, bet tai pat laikā arī ļoti iejūtīgs. Par Kima sirdi cīnīsies piecas daiļavas – ekonomikas studente Karīna (28) un Evelīna (23), kura šobrīd studē sabiedriskās attiecības no Rīgas, būvniecības vadītāja asistente Sanita (25) no Līvāniem, topošā tūrisma industrijas speciāliste Lauma (22) no Valmieras un medicīnas studente Anda (26) no Jelgavas. Taču, lai kā negribētu, šova formāts paredz, ka četrām meitenēm nāksies salauzt sirdi. Vai viņam izdosies atrast īstu mīlestību un iekarot izredzētās sirdi? Uzzināsiet, skatoties šovu.

Ainārs Burcevs (31) ir animators un kaislīgs salsas dejotājs no Talsiem. Viņš ir mērķtiecīgs un gatavs atrast īsto sievieti ar kuru kopā, iespējams, pavadīt visu atlikušo mūžu. Arī Aināra attiecības ar sievietēm ir tik pat kaislīgas kā salsas deju soļi un viņš gatavs spēlēt uz pilnu banku! Viņa azarts ir lipīgs, tādēļ cīņa par puiša sirdi būs notikumu un peripetiju apvīta. Iespējams, tieši salsa vienos viņu un šīs dejas lietpratēju Kati (25) no Limbažiem. Taču konkurence būs sīva, jo šovā piedalās arī Evelīna (23) no Rīgas, kura ne vien atvērta jaunām attiecībām, bet arī darba piedāvājumiem, kā arī topošā fitnesa trenere Laura (23) no Rīgas. Tāpat Aināra uzmanību piesaistījušas arī divas tirdzniecības speciālistes – Annija (22) no Rīgas un Marika (22) no Tukuma.

Karstas attiecības, kaislīgas dejas un neaizmirstami iemīlēšanās stāsti TV3 un TVPlay skatītājus priecēs no 22. jūnija ik trešdienu plkst. 21.00 visas vasaras garumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm