tv3.lv

Baseina ballītē Kima meitene pārsteidz ar viegli erotisku deju

Siguldā jaunkundzes sarīkojušas baseina ballīti un caur it kā nevainīgām sarunām mēģina atšifrēt viena otras stratēģiju un noskaidrot, ko sagaida no sava sapņu prinča Kima Šipilo (27). Vakara gaitā viena no daiļavām atkailinās līdz peldkostīmam un dodas uz deju placi.

2016. gada 29. jūnijā 12:25

Šova Netīrās dejas visiejūtīgākais vecpuisis Kims savas simpātiju kandidātes vēl nav saticis. Meitenes pirmajā vakarā pēc pašpārliecinātās Andas Bogdanovas (26) ierosinājuma sarīkojušas baseina ballīti ar iepazīšanos un šampanieti un atklāj pirmos iespaidus viena par otru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Evelīna ir cilvēks-kosmoss! Man liekas, ka viņa dzīvo pilnīgi savā pasaulē. Viņa ir visneitrālākā no meitenē, vispozitīvākā, visatvērtākā. Ar viņu ir vispatīkamāk komunicēt, no viņa ir pilnīgi savādāka kā mēs pārējās,” atklāj Anda.

Tikmēr pašai Evelīnai Miķelsonei (23) iespaids par konkurentēm radies interesants un daudzveidīgs. “Lauma – viņa tāda čūskulaina. Man liekas, viņa īsti nesaka, kas viņai galvā, ko viņa domā. Viņa ir viltīga. Man liekas, viņa ir laba manipulētāja. Ja Anda ir stipra persona un saka, ko domā, tad Lauma [savu panāk] caur meliem, caur intrigām,” atzīst Evelīna. Arī Anda atzīst, ka lielākās domstarpības viņai varētu rasties ar Laumu.

Foto

“Mēs visas esam diezgan lielas konkurentes, jo mūs katrā slēpjas īpašā odziņa, mēs esam skaistas, iekārojamas meitenes. Tas ir tikai puiša rokās, kuru viņš pats izvēlēsies,” sāncenses vērtē Lauma Anšmite (22), norādot, ka viņas stiprākā konkurente ir Anda.

Sanita Puncule (25) uz šova dalībniecēm atstājusi “klusie ūdeņi tie dziļākie” iespaidu.

“Karīna ir meitene, kura man ir vislielākā mistērija. Es viņu vispār nesaprotu, es saprotu, kāpēc viņa ir šeit – puiša dēļ vai deju dēļ, vai vienkārši entuziasma dēļ, vai tās ir kaut kādas ambīcijas. Tiešām viņa man ir ļoti liela mistērija, bet viņa ir patīkams cilvēks,” 28 gadus veco Karīnu Karjakinu vērtē Sanita.

“Meitenes, es domāju, ka mēs esam šeit, lai dejotu,” uz improvizētās deju grīdas iziet Karīna un ļaujas viegli erotiskām kustībām. Nevar nepamanīt pārējo meiteņu pārsteigumu. Tomēr drīz vien viņai pievienojas arī Anda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Druskininkos uz tikšanos ar Robertu Stripkanu (22) pulcējušās viņa piecas simpātiju kandidātes. Bet Kurzemē Ainārs Burcevs (31) jau meties jutekliskās Evelīnas Šaulītes (23) skāvienos.

Foto

Šova Netīrās dejas otro sēriju skaties šovakar plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm