tv3.lv

Netīrajās dejās vaļības uzņem apgriezienus – Evelīna un Ainārs peldas “pa pliko”

Vasaras kaislīgākajā šovā Netīrās dejas vistālāk attiecību džungļos ticis salsas dejotājs Ainārs Burcevs (31), kurš lēmumu par to, kuru meiteni sūtīt mājās, bija pārcēlis un nākamo dienu. Līdz ar to situāciju steidz izmantot divas viņa simpātiju kandidātes – Annija Bērziņa (22) un Evelīna Šaulīte (23).

2016. gada 29. jūnijā 21:40

Abas meitenes saprot, ka laika nav daudz, tādēļ steidz rīkoties. Annija vasaras vakarā nolēmusi Aināram sarūpēt romantikas pilnu programmu – sveces, šampanieti, pati tērpusies sarkanā kleitā… Lai arī sākotnēji šķiet, ka viss rit pēc plāna, drīz vien izrādās, ka cerētais randiņš pamazām sāk izgāzties, jo Aināru pārķērusī Evelīna rozēm pretim liek kabrioletu. Pāris turpat, ceļmalā, nobauda šampanieti un pēc kaislīga skūpsta Ainārs atklāj, ka ceļā uz viņa sirdi Evelīnai ir lielas priekšrocības. Ar flirtu nav gana, un daiļava, apzinoties, ka viņai dota tikai nakts, iet tālāk un abi nododas kaislīgai nakts peldei. Tikmēr Annija aiz bēdām tualetes podā izlej šampanieti, saplēš glāzi un metas pieraudāt spilvenu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nākamajā rītā meitenēm garastāvoklis nebūt nav saulains. Viņām nākušas ausīs ziņas, ka Evelīna nav gulējusi savā istabā, bet Ainārs vispār ir pazudis. Annija ir satriekta, pārējās dāmas sašutušas par Evelīnas pavieglo uzvedību, jo par to, kas pagājušā naktī noticis, šaubu nav nevienai, jo izrādās, ka Laura, Marika un Kate iepriekšējā naktī redzējušas abus mīlniekus peldamies “pa pliko”. “Tas reāli ir vaļīgi. Kādas viņai ir vērtības un morāle dzīvē?! Ok, es neesmu greizsirdīga, jo mani Ainārs neuzrunāja un negribu ar viņu nekādas attiecības, bet man ir kauns viņas vietā. Tas tiešām ir amorāli,” Evelīnas stratēģiju kritizē Marika Kolāte (22). Tikmēr Annija atklāj, ka ir greizsirdīga uz Evelīnu. Viņa pārējām meitenēm atzīstas, ka bija Aināru uzaicinājusi uz randiņu.

Foto

Pēc kaislīgi ar Aināru pavadītas nakts beidzot pie apvāršņa parādās arī Evelīna, pār kuras galvu birst pārmetumu krusa. “Mums nav daudz laika, meitenes, ko tērēt. Es izmantoju savu iespēju,” viņa taisnojas. Jautāta, vai nakts gaitas pati nevērtē piedauzīgi, draiskule ņem talkā aso mēli: “Es nevienu nesitu, es nevienam nepiedauzīju, tāpēc nejūtos piedauzīgi.”

“Es šobrīd jūtos daudz spēcīgāka konkurente nekā vakar, jo tomēr man izdevās ar puisi laiku pavadīt divatā. Meitenes – protams, man nebūs viegli ar viņām sadzīvot – lai domā, ko grib! Mēs šeit nenācām draudzēties, nācām spēlēt,” atzīst attiecību šova jutekliskākā dalībniece.

“Kā lai mēs ar viņu varam gribēt censties iet uz randiņiem un dejot, ja tu jau esi savu smaku tur atstājusi?” Evelīnai jautā Marika. Izrādās, ka Evelīna nav zinājusi, ka Annija jau bija pamanījusies sarunāt randiņu. Tikmēr meiteņu strīdu pārtrauc paša Aināra ierašanās. Puisis meiteņu rīta sarunā esot dzirdējis daudz nepatīkama, kas pēdējā brīdī mainījis domas, un meitene, kuru Ainārs “negrib vairs redzēt šajā šovā” ir Laura. Viņa puiša lēmumu uztver ar zināmu atvieglojumu. Laika nav daudz, tādēļ puisis uz randiņu uzaicina arī Kati un Mariku.

“Man prieks, ka es aizeju. Puisis galīgi nav tā vērts, ja viņš tā rīkojas. Bija viņam bišķiņ jāpadomā, nemesties uzreiz ar kādu “pa pliko”… Man prieks, ka es eju mājās, un viss ir noskaidrojies tik ātri,” atvadās Laura Zablocka. Tikmēr pieviltā Annija atzīst, ka Aināram, visdrīzāk, dos otru iespēju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

Prognozē, kuras meitenes spēs savaldzināt puišus!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm