tv3.lv

Netīro deju daiļavas atklāj krāšņo pieredzi mīlas frontē

Šova Netīrās dejas pirmā diena jau galā un talsenieka Aināra Burceva (31) meitenes četratā tiekas pie ugunskura. Viena no daiļavām kavējas, bet pats kavalieris vēl nav redzēts. Iemesls un gaisotne kā radīta, lai noskaidrotu, kādi puiši katrai patīk un atklātu līdzšinējo attiecību pieredzi.

2016. gada 22. jūnijā 9:00

Četrotne iztirzā gan puiša vēlamo augumu, gan matu krāsu. Visas gan vienā balsī vienojas, ka nav nozīmes, kas patīk viņām, bet gan tam, kas patīk puisim. Tāpat tiek paredzēts, ka puiša ierašanās meiteņu starpā atmosfēru “nospriegos”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vieglajā atmosfērā 22 gadus vecā Annija Bērziņa atklāj noslēpumu: “Iedomājieties, meitenes? Es dēļ šī visa no darba aizgāju, tikai lai izcīnītu puisi un piedalītos šeit”. Izrādās, meitenes iepriekšējais draugs, ar kuru attiecības ilgušas trīs gadus, ir ārzemēm. “Es viņu atstāju,” stāsta Annija.

Meitenes uz atklātu sarunu iedrošina Evelīna Šaulīte (23), paziņojot, ka viņai iepriekšējās attiecības ilgušas divus ar pusi gadus. “Viss bija forši, bet sapratām, ka jāiet katram savu ceļu,” stāsta Evelīna.

Šova dalībniecei Marikai Kolātei (22) iepriekšējās attiecības ilgušas gadu. “Tikai pēc gada sapratām, ka esam divi pilnīgi dažādi cilvēki,” savu mīlas pieredzi konkurentēm uztic Marika.

Tikmēr TV3 skatītājiem zināmā no visām Aināra daiļavām ir Laura Zoblocka (23), kura īsto un vienīgo jau reiz meklējusi TV ekrānā, piedaloties Bez Tabu eksperimentā Pirmais skūpsts. Kā atklāj Laura, skūpstu spēlē sastaptais Aigars vienkārši izrādījies pārāk dīvains.

Kad šajā ziņā viss salikts pa plauktiņiem, klāt arī piektā daiļava salsas pasniedzēja Kate Kantore (25).

Vai meitenēm izdosies rast kopīgu valodu ar jaunpienācēju, skaties ekskluzīvajā video!

Foto: Ainārs un viņa daiļavas filmēšanā

Video

Šova Netīrās dejas pirmo sēriju skaties jau šovakar plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm