tv3.lv

Smukā Ketija dzimšanas dienā paziņo jaunumus mīlas frontē

Šodien, 26. janvārī, apaļo 20. dzimšanas dienu svin TV3 vasaras “karstākajā” attiecību šovā iepazītā karsējmeitene Ketija Arāja. Sarunā ar portālu Skaties.lv meitene atklāj dzimšanas dienas svinību plānus un paziņo, ka nesen izšķīrusies no puiša, ar kuru uzsāka attiecības pēc dalības šovā.

2017. gada 26. janvārī 14:38

“Lielākais, ko es sev novēlētu, ir līdz galam saprast, ko es tieši vēlos dzīvē sasniegt,” dzimšanas dienā pati sev vēlējumu sūta Ketija. Smukā meitene sev jubilejā novēlē arī pašu svarīgāko – mīlestību, veiksmi un veselību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepriekšējos trīs gadus jauniete šūpuļsvētkus nav svinējusi, tādēļ šogad to darīs ar lielu prieku. “Šogad izdomāju, ka kaut kas jādara, tā tomēr ir apaļa jubileja. Ar man tuvākajiem cilvēkiem pasēdēsim, pasvinēsim draudzīgā lokā,” stāsta šodienas jubilāre. Ballīte plānota nedēļas nogalē.

Pārkāpjot 20 gadu slieksni, simpātiskā meitene nonākusi arī pie kādas atziņas:

“Šo gadu laikā esmu iemācījusies neņemt visu galvā. Svarīgi visu neuztvert pārlieku emocionāli.

Agrāk, būdama emocionāls cilvēks, visu ņēmu pie sirds. Bet 20 gadu vecumā saprotu, ka nevar ņemt galvā visu, kas trāpās ceļā.”

Foto: smukās Ketijas dzīve pēc TV3 šova

Dzimšanas dienā neklātos runāt par skumjo, tomēr Ketija “Netīro deju” faniem paziņo, ka nesen izšķīrusies ar mīļoto puisi. “Šobrīd esmu brīva meitene,” viņa atklāj, norādot, ka būtu gatava attiecībām, ja dzīves ceļā satiktu īsto. “Šobrīd uz attiecībām nefokusējos – pa visām malām nemeklēju to īsto un vienīgo,” paskaidro Ketija, un, izmantojot izdevību atklāj, kāds ir viņas ideālais vīrietis.

“Svarīgākais, ko es gribētu, lai puisis spētu man būt arī kā labākais draugs. Es ļoti novērtētu sarunas, ko dziļāku, kas mūs saistītu. Lai viņš ir cilvēks, ar kuru es varu justies es un atvērties pilnībā. Kurš nekritizētu to, kāda es esmu, bet spētu pieņemt mani. Labi, ja mums būtu vienāda humora izjūta.

Svarīgi, lai mums abiem saskanētu,” stāsta meitene.

Tā kā Ketiju visa Latvija iepazina šovā, kurā liela nozīme bija dejai, viņa neslēpj, ka, ja mīļotais labi dejotu, viņa būtu sajūsmā. “Bet tajā pašā laikā, ja arī viņš nedejotu, es to spētu pieņemt.

Ja puisis neprot dejot, gan jau laika gaitā iemācītu,” optimismu nezaudē Ketija.

Foto: Ketijas karsējmeitenes gaitas

Foto: “Netīro deju” fināls

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm