tv3.lv

Šovā Netīrās dejas Ainārs jau metas draiskās Evelīnas skavās, bet Roberts meiteni nodēvē par laucinieci

Vasaras kaislīgākā šova Netīrās dejas otrajā sērijā pārsteigumu netrūks. Jaunkundzes liks lietā viltu, prātu, izdomu un savaldzināšanas spējas. Taču puiši apliecinās runas dāvanas un radīs iemeslus patiesai spriedzei.

2016. gada 28. jūnijā 12:07

Šova Netīrās dejas pirmajā sērijā salsas dejotājs Ainārs nebija gatavs pieņemt lēmumu, kuru meiteni jau pirmajā vakarā sūtīt mājās. Tātad cerības uz ilgāku palikšanu ir visām, bet laika nav daudz. Kāda no daiļavām nolēmusi Aināru pārsteigt ar romantisku vakaru un rūpīgi gatavojas tam, taču viņas sāncense pūliņos savaldzināt puisi izrādās veiklāka un viltīgāka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr meitenes Kurzemē vēl izsaka savus minējumus par iespējamo notikumu attīstību, Siguldā jaunkundzes sarīkojušas baseina ballīti un caur it kā nevainīgām sarunām mēģina atšifrēt viena otras stratēģiju. Vai tiešām kāda no Kima simpātiskajām meitenēm izrādīsies salta aprēķinātāja? Un vai pārējās to sapratīs? Un vai Kims attaisnos meiteņu sapni par princi baltā zirgā?

Foto

Druskininkos uz tikšanos ar Robertu pulcējušās viņa piecas simpātiju kandidātes. Kuru viņš nodēvēs par laucinieci un kā viņš reaģēs uz meiteņu sagādātajām pārsteiguma dāvanām? Roberta kompānijā jautājumu pagaidām ir vairāk nekā atbilžu.

Tikmēr saulaino rītu Kurzemē nomāc neviltoti saspringta atmosfēra. Četras no meitenēm ir patiesā šokā! Piektā sāncense ir pazudusi, arī pats Ainārs nav atrodams. Bet ar kādām emocijām šovu pametīs pirmā meitene? Uz šiem jautājumiem atbildes varēs rast šova Netīrās dejas jaunākajā sērijā trešdien, 29. jūnijā, plkst. 21:00 TV3 un TVPlay.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm