tv3.lv

Šovā Netīrās dejas draiskulei nekaunības netrūkst, puisis – šokā

Tieši pēc nedēļas, 22. jūnijā, TV3 sāksies jaunais attiecību šovs Netīrās dejas. Jau pirmajā sērijā intrigu un viltību netrūks un kādai no daiļavām būs jāsamierinās ar došanos mājās.

2016. gada 15. jūnijā 12:13

Pirmajā šova dienā gaisā virmo satraukums, neziņa un patiesas mīlas alkas, taču jūtams arī konkurences gars un apņēmība – visas ir noskaņotas kareivīgi. Kura no viņām ir ieradusies iekarot puiša sirdi, kura alkst iegūt 5000 eiro, vēl nav zināms, jo patiesos nolūkus aizplīvuro intrigas un viltības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ainārs Kurzemē satiek savas potenciālās simpātijas, kuras jau laikus sagatavojušas viņam pārsteiguma dāvanas ar cerību jau pirmajā satikšanā reizē izpelnīties īpašu uzmanību tieši sev. Vasarīgi kaislīgie salsas ritmi ļauj Aināram uzrunāt meitenes ķermeņa valodā, kura dažkārt ir daiļrunīgāka pat par dzeju.

Tikmēr Siguldā meitenes uzsākušas savu pirmo cīņu par līderpozīcijām. Kims vēl nav ieradies, bet meitenes jau viena otrai grib norādīt “savu vietu”. Vai tā, kura iegūs kāroto mājvietu uz šova laiku, iegūs arī puiša simpātijas, par to vēl pāragri spriest, taču viena no meitenēm nepārprotami parāda savu neatlaidīgo raksturu.

Viltīgāk rīkojas Roberta simpātiju kandidāte – viņa cenšas apsteigt pārējās meitenes un ar savu ierašanos pārsteidz puisi situācijā, kurai lieciniekus viņš nebija ieplānojis. Vai sadusmotais Roberts spēs piedot šādu pārdrošu nekaunību? To atklās nākamās sērijas, taču jau šova Netīrās dejas pirmajā sērijā uz izbalsošanas lēmuma paziņošanu meitenes pulcējis Ainārs.

Foto

Vairāk par šova Netīrās dejas daiļavām uzzini šeit!

Jau ziņots, ka šovā Netīrās dejas piedalās trīs seksīgi puiši – dejotāji, kā arī 15 meitenes no visas Latvijas, kuras gatavas cīnīties par viņu mīlestību. Dejojot neko nevar noslēpt, taču ne vienmēr kaislīgās kustībās var nolasīt patiesas jūtas. Tādēļ visiem šova dalībniekiem talkā nāks žūrija, kurā redzēsim gan Agri Daņilēviču un Eviju Skulti, gan Lauri Reiniku un Mārtiņu Kagaini.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm