tv3.lv

“Viņā ir viss, kas mani saista pretējā dzimumā.” Skaistā Evelīna atklātā intervijā par jaunajām attiecībām

Pagājušā gada izskaņā “Netīro deju” skaistākā meitene Evelīna Šaulīte nāca klajā ar skaistiem jaunumiem – pēc vilšanās šova partnerī Ainārā Burcevā, viņai beidzot izdevies atvērt savu sirdi mīlestībai. Atklātā intervijā Skaties.lv meitene pastāsta, kā iepazinusies ar savu jauno draugu, un kā puisim izdevies iekarot viņas sirdi.

2017. gada 2. janvārī 17:54

Evelīna pēc dalības mīlas spēlē “Netīrās dejas” paziņoja, ka vēlas kādu laiku padzīvot bez attiecībām un puisim, kurš vēlēsies iekarot viņas sirdi, būs jābūt ļoti pacietīgam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā nu intervijā ar Skaties.lv var atklāt Evelīna, viņas kavalieris tāds patiešām bijis. Viss sācies rudenī un attīstījies lēnām, bet nopietni.

“Ja puisis būtu tā ņēmis un kaut kur uzreiz aicinājis, nezinu vai viņam kas sanāktu. Bet viss iegrozījās tā, ka mums gadījās tikties, tad atkal, tad tikāmies kopā ar draugiem jau apzināti.

Pasaule maza, mums bija viens kopīgs draugs. Komunikācija bija ļoti draudzīga, bet sākumā uzlūkoju viņu pilnīgi skaidrām acīm un vēsu prātu, pielaižot klāt uzmanīgi.

Kaut kā lēnām attīstījās simpātijas vienam pret otru un, nu tās ir krietni augušas spēkā. Puisim nācās apbruņoties ar devu pacietības, taču pats saka, ka tas bija tā vērts. Man tas pierādīja, ka puisim pret mani ir nopietni nolūki,” to, kā veidojās skaistais mīlasstāsts, nu atceras Evelīna.

FOTO: Skaistā Evelīna

Puisis nav skatījies uz Evelīnu kā uz pazīstamo meiteni no šova – viņš nemaz neesot zinājis par “Netīrajām dejām” un apburošās meitenes dalību tajās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu, apzinājies, ka izredzētā ir atpazīstama meitene, turklāt vēl strādā publiskā sfērā – klubā “Coyote Fly”, kur bauda arī vīriešu un šova fanu uzmanību, mīļotais esot mazliet greizsirdīgs, taču tas attiecībām piešauj tikai papildus pipariņu.

“Atzīšu, ka man tas kā temperamentīgai būtnei tas ļoti patīk. Absolūtu greizsirdības trūkumu tulkotu kā vienaldzību.

Interesanti, ka nu arī es varu “pagaršot” greizsirdību darba dēļ, bet mēs viens otru lieliski saprotam un spējam nomierināt darba dienas vai nakts beigās,” stāsta populārā šova zvaigzne un “Coyote Fly” meitene.

Šovasar šovā iepazītais Ainārs Evelīnai vairs nav prātā. Lai arī meitenei netīk salīdzināt, jaunais draugs esot pilnīgs pretstats Aināram – vienīgais, kas viņus vieno, ir dejotprasme.

“Viņš dejo, un kā vēl! Viņā ir viss, kas mani saista pretējā dzimumā,” atklāj Evelīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Netīro deju” ietvaros Evelīnai bija jākonkurē ar citām meitenēm cīņā par puiša sirdi. Meitene atklāj, ka plēšanās par vīrieti nav un nekad nav bijusi viņas garā. Arī šoreiz par savu laimi viņa nav cīnījusies – gluži otrādi.

“Gan pirms šova, gan pēc tā man ne prātā nenāca par kādu cīnīties. Gluži pretēji, biju kategoriskā “randiņiem – Nē!” periodā,” atklāj meitene.

Citām Latvijas brīvajām dāmām viņa var pačukstēt – Latvijā vēl ir atlikuši forši vīrieši. “Bet maz. Ļoti, ļoti maz foršu vīriešu Latvijā. Vai arī man ir augstas prasības…” smaida Evelīna, piebilstot, ka visiem skauģiem var ar smaidu paziņot – viņai klājas lieliski!

VIDEO: Evelīna un Lauris Reiniks

VIDEO: Kā Reiniks pierunāja Evelīnu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm