tv3.lv

Noslēgušās vakariņas, kuras TV3 šova dalībnieki gaidīja visvairāk

Ceturtdienas, 5. decembra, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” kārtējais raidījumu cikls, un ceturtajā vakarā galdu klāja kūku cepšanas speciāliste Anna Panna, īstajā vārdā Anna Birmane, kuras pārākumu virtuvē bija nevilšus atzinuši pārējie šova dalībnieki.

2019. gada 5. decembrī 18:57

Annai saviem viesiem bija jāpagatavo maltīte trīs kārtās, kas ietver ne tikai gardu desertu, bet arī uzkodu un pamatēdienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā vakara sākumā norādīja šefpavārs Māris Jansons, nav taisnīgi, ka par uzvaru kulinārijas šovā sacenšas arī pazīstamā kūku meistare: ”Viņa jau ir profesionālis. Tas neskaitās vispār. Nav godīgi.”

”Vakariņas četratā” ne visiem pa spēkam: boksa smagsvars Kristaps Zutis vēlreiz šovā nepiedalītos

Kā atzina ģitārists Mārcis Auziņš un boksa smagsvars Kristaps Zutis, vakariņas pie Annas šova dalībnieki gaida visvairāk. Tikmēr Anna pati atzina, ka šī iemesla dēļ izjūt spriedzi un patiesībā neesot nekāds virtuozs.

”Ja viņai izdodas deserts, gan jau arī viss pārējais. No vienas puses, ir spiediens, bet no otras – mēs visi ejam ar pilnīgu pārliecību, ka būs lieliski,” atzina dziedātāja Anastasija Gudļevska.

Anna viesu garšas kārpiņas lutināja ar saviem iecienītākajiem ēdieniem – uzkodā namamāte pasniedza salātus ar tunzivs steiku, pamatēdienā galdā tika celta alus mīklā fritēta menca ar sviestā akceptiem kartupeļiem un zirnīšiem, ko Kaspars atzina par labāko ”fish and chips”, ko jebkad dzīvē ēdis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Kāsīša” dēļ vakariņu šovā bokseris Zutis ”salecas” ar ģitāristu Auziņu

Šajā vakarā pie galda īpaši naski tika tirzāts temats par iepazīšanos ar meitenēm, kas īpaši aktuāla ir bokserim, kurš, būdams apsviedīgs čalis, TV kameru priekšā visus vakarus izmantoja iespēju sevi pareklamēt un aicināja meitenes ar viņu draudzēties.

”Ja būs tā, ka pēc šiem raidījumiem Kristaps nebūs atradis [draudzeni], tad es nesaprotu, kas vispār notiek,” atzina Mārcis. Vēlāk ģitārists pat ierosināja sarīkot mārketinga kampaņu, lai Zutis beidzot atrastu sev līgavu.

Izklaidē Anna bija sarūpējusi iespēju ciemiņiem pašiem izdekorēt mafinus, un Kristaps steidza interesēties: ”Vai necenzētas lietas varēs likt virsū? Man jau ienāca viena ideja prātā. Ciči.”

Vakariņas noslēdzās ar Annas gatavotās kūkas baudīšanu, un, kā atzina bokseris, šo brīdi viņš gaidījis visu nedēļu un tas tiešām bijis gaidīšanas vērts. Arī Ana slavēja kūku meistares veikumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ja mēs to Pelnrušķīti precēsim, tad tu varēsi cept kūku mūsu kāzās,” piebilda Kristaps.

Par maltīti un vakaru kopumā Anna no vakariņotājiem saņēma 35 punktus: no Mārča – 11 , bet no Kristapa un Anas – pa 12 punktiem. Kūku meistare arī kopvērtējumā kļuva par nedēļas uzvarētāju, un, lai gan šefpavārs Jansons sākumā atzina, ka Annas dalība vakariņu šovā nav godīga, eksperts savu simpātiju balvu piešķīra viņai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm