tv3.lv

Paula Freimane par uzvaru vakariņu šovā "čikājas”

Ceturtdienas, 14. novembra, pievakarē TV3 noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, kurā populāri ļaudis demonstrē savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes. Šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas pasniedza dziedātāja Anna Zankovska jeb Katō, kurai vakara noslēgumā par uzvaru šovā nācās “čikāties” ar fitnesa skaistuli Paulu Freimani.

2019. gada 14. novembrī 18:57

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” viens pie otra viesojās ar mūziku un veselīgu dzīvesveidu saistīti ļaudis. Pirmajā vakarā galdu klāja mūziķis Ivo Grīsniņš-Grīslis. Otrajā vakarā kompānija pulcējās pie grupas “Apvedceļš” mūziķa un producenta Armanda Leimaņa, kuru sacensībā par punktiem iegāza saldējums. Bet trešās vakariņas gatavoja fitnesa modele un trenere Paula Freimane, kura vakariņu laikā tika “izprecināta”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakariņu laikā kompānija tik ļoti sadraudzējās, ka noslēdzošais vakars izvērtās īpaši saskanīgs un sarunas raisījās pašas no sevis.

Katō ciemiņus uzņēma savā dzīvoklītī, un arī viņai, lai cīnītos par smuko un noderīgo balvu, saviem viesiem galdā bija jāceļ trīs pašas gatavoti ēdieni un jāsarīko izklaide.

Pēc iestiprināšanās ar biezboli dziedātāja jaunajiem draugiem uzkodā pasniedza sēņu krēmzupu, pamatēdienā galdā tika celta cūkgaļas karbonāde ar kartupeļu un batāšu biezeni un tomātu un halapenjo mērcīti, kas tika servēta milzīgās porcijās.

“Mums ir beidzamais vakars, un es vienkārši gribēju jūs piebarot. Lai jūs vēl rīt negribat ēst,” par milzu porcijās taisnojās Katō, uzsverot, ka viss gatavots un pasniegts ar mīlestību.
Šefpavārs Elmārs Tannis skaidroja, ka lielas porcijas allaž ir mulsinošas un rada neērtu situāciju: “Labāk ir piedāvāt otru tūri nekā tik lielas porcijas”.

Arī deserta porcijas izrādījās par lielām, kaut, kā atzina vakariņotāji, baltās šokolādes “panna cotta” ar zemeņu mērci garšojis labi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tur būtu jābūt spēkavīram, lai visu to pievarētu,” par brango maltīti izteicās Ivo.

Pārpilniem vēderiem kompānija devās izklaidēties uz mākslas centru, kur Katō sniedza nelielu koncertiņu, kam sekoja mālu mīcīšana.

“Es nevarētu teikt, ka ēdiens bija labākais no visiem vakariem, bet izklaide noteikti,” sajūsminājās Paula.

Par vakaru kopumā Katō no Ivo un Paulas saņēma pa 11 punktiem, bet no Armanda 12 un, tāpat kā Paula, nopelnīja 34 punktus. Jāatzīmē, ka šovā “Vakariņas četratā” negadās bieži, kad nedēļas labākās vakariņas novērtētas ar vienādu atzīmi.

Tomēr, kā paredz šova noteikumi, uzvarētājs var būt tikai viens, tādēļ četrotnei nācās izlemt, kurai no dāmām piešķirt balvu. Pēc Armanda ierosinājuma nedēļas uzvarētāja tika noskaidrota “čikājoties”, un šajā spēlē veiksmīgāka izrādījās Paula.

Arī šefpavārs Tannis savu simpātiju balvu piešķīra Paulai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm