tv3.lv

Pazīstamā hokejista Rēdliha mīļotā atklāj laimīgās laulības noslēpumu

Trešdien, 14. martā, “Tēta nedienu Latvijā” jaunākajā sērijā sievas pienākumus uz savas ādas izbaudīja slavenais hokejists Jēkabs Rēdlihs. Realitātes šova fani Rēdlihus jau paspējuši nodēvēt par vienu no sirsnīgākajām ģimenēm TV projekta vēsturē.

2018. gada 15. martā 12:15

Pazīstamais hokejists Jēkabs Rēdlihs un viņa Ieva Zvaigzne Rēdliha ir precējušies vairāk nekā septiņus gadus, taču abu ceļi pirmo reizi krustojās pirms 11 gadiem Lietuvā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jēkabs tolaik spēlējis komandā “Rīga 2000”, bet Ieva kopā ar ģimenes draugiem bija devusies baudīt hokeja spēli. Pēc mača visi kopā devušies vakariņās, kur Ievai un Jēkabam radušās pirmās simpātijas vienam pret otru.

“Vēlāk satikāmies, aizgājām uz randiņu Rīgā, un pēc trīs dienām Jēkabs aizbrauca uz Ameriku spēlēt hokeju. Es paliku Latvijā, tolaik mācījos vidusskolas pēdējā klasē. Man šķita, ka viss ir galā, jo – būsim godīgi, man bija 19 gadu, viņam pāri 20 – kāds gan tur attiecību turpinājums?!

Bet pēc pāris dienām viņš man jautāja: vai tad tev neinteresē, kā es aizbraucu? Un tā mēs pusgadu sarakstījāmies skaipā. Ziemassvētkos aizbraucu pie viņa uz Ameriku. Pavasarī Jēkabs atgriezās Latvijā, un mēs sākām dzīvot kopā,” skaisto iepazīšanās stāstu portālam Skaties.lv atklāj pazīstamā hokejista Jēkaba Rēdliha sieva Ieva.

Ieva un Jēkabs gredzenus mija 2010. gada jūnijā.

Rēdlihu ģimenē aug divas atvases – sešgadīgā Katrīne un gandrīz divus gadus vecais Olafs. Pārmaiņām ģimenes ikdienā, kad Ievas pienākumus uzņēmās Jēkabs, šonedēļ varēja baudīt iemīļotajā TV3 šovā “Tēta nedienas Latvijā”.

Kā Skaties.lv atklāj Ieva, ikdienā pienākumi ģimenē netiek sevišķi dalīti.

“Mēs abi neesam ar pirkstu taisīti. Mēs spējam lietas izdarīt, un ja nezinām, kā to izdarīt, tad zvans draugam, kurš vismaz teorētiski izstāsta, kā ko paveikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērnu audzināšanas jautājumus cenšamies neapspriest bērnu klātbūtnē. Mēs abi esam vienojušies par normām,” norāda māmiņa.

TV projekta laikā Ieva devās piecu dienu atpūtā uz kādu Jūrmalas viesnīcu, tikmēr Jēkabs uzņēmās rūpes par bērniem un mājas soli, kā arī īstenoja piecus īpašos sievas uzdevumus. Ģimenes atkalredzēšanās izvērtās īpaši mīļa.

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pēc “Tēta nedienu” šova skatītāji Rēdlihus nodēvējuši par īstu paraugģimeni. Kas ir Rēdlihu ģimenes laimes noslēpums?

“Sarunas, patiesums, uzticēšanās, komandas darbs – viens par visiem, visi par vienu. Mēs atbalstām vien otru visā, nav tā, kad: tā ir tava lieta, man neinteresē.

Es ar Jēkabu varu izrunāt pilnīgi visu. Man nebūs tā, ka, ja dzīvē kaut kas notiek, es pirmajai zvanīšu draudzenei vai mammai. Es zvanīšu vīram. Man ir liela pārliecība, ka viņam ir tieši tāpat,” tā Ieva Zvaigzne Rēdliha.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm