tv3.lv

Pirmos mīlas priekus iztraucē policija: spraigākais iepazīšanās stāsts "Tēta nedienu" vēsturē

“Tēta nedienas” šonedēļ būs piemeklējušas Lebedoku ģimeni. Laimīgo divu dēlu vecāku iepazīšanās stāsts nav no parastajiem. Ēriks Madaru noskatījis internetā, bet pāra pirmais randiņš noritējis policijas modrās acs uzmanīts. Turklāt topošajiem mīlniekiem izrakstīts sods, ko samaksājusi meitene.

2018. gada 7. martā 15:33

Ēriks ir būvniecības uzņēmuma finanšu direktors, Madara – mājsaimniece. Ģimenē aug divi braši puikas – gandrīz sešus gadus vecais Olivers un divus ar pusi gadus vecais Luiss.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ēriks savu smuko Madaru noskatīja pirms 10 gadiem tolaik ļoti populārajā sociālajā tīklā. Tajā laikā Madara strādāja par modeli, un, lai arī abi bijuši gandrīz viena auguma, meitenes skaistums Ēriku uzrunājis.

Abiem satiekoties pirmo reizi dzīvē, Ēriks secinājis, ka “te nekā nebūs”.

Kā tagad atceras Ēriks un Madara, abu pirmais randiņš bijis plānots uz Mangaļsalas mola.

“Ārā bija šausmīgs vējš, bija ļoti auksts, un es teicu, ka es ārā no mašīnas nekāpšu. Tad, kad mums bija mirklis, kad tūlīt būs pirmais skūpsts, mūsu mašīnā iespīdēja policijas bākugunis,” atceras Madara.

Izrādās, topošie mīlnieki bija iebraukuši kādā aizliegtā teritorijā, par ko policijai bijis jāsamaksā sods. Ēriks naudu aizņēmies no Madaras.

Madara Ērikam naudu iedeva, un vēl pēc kāda laika atdeva arī savu sirdi.

Kā paredz “Tēta nedienas Latvijā” noteikumi, kamēr tētis izbaudīs kopīgus brīžu ar bērniem, mamma tiks lutināta un nedarīs neko. Kā Ērikam veiksies, skaties šova sestajā sērijā trešdienas, 7. marta, vakarā TV3!

Madaras un Ērika iepazīšanās stāsts

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm