tv3.lv

Politiķis Pavļuts vakariņu šovā priecē ar šefpavāra cienīgu rezultātu

TV3 šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta muzikāla kompānija – dziedātāja Patrisha, “Duets Sandra” līderis Andris Brīnums, dziedošā sabiedrības dāma Natālija Tumševica-Ērgle un politiķis un diplomēts pianists Daniels Pavļuts, pie kura vakariņotāji devās ciemos trešajā vakarā.

2019. gada 30. oktobrī 18:57

Daniels ciemiņus uzņēma savās dzimtas mājās Kurzemes pusē, un politiķis bija sarūpējis gan brangas vakariņas, gan arī īpašu izklaidi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Namatēvs ēdienus bija izvēlējies nosaukt latviešu kinofilmu nosaukumos. Cāļa cepeti viņš nodēvējis detektīvfilmas “Aveņu vīns” nosaukumā, un, gatavojot putnu, TV skatītāji bija liecinieki arī kādam ne pārāk tīkamam skatam.

“Šis nav vājiem nerviem,” paziņoja politiķis un ķērās klāt putnu piepildīt ar garšvielām un ķiplokiem. Cāļa gatavošana vislielāko iespaidu atstāja uz Andri, kurš uz brīdi bija palicis bez valodas. Video skaties šeit!

Daniels bija nolēmis ciemiņus ar vakara izklaidi pārsteigt vispirms un viesus aicināja izlocīt kājas, kopā ar mežsargu dodoties pastaigā mežā. Pēc tam, kad Patrisha pārgājiena pirmajā pieturvietā bija iesvētījusi svaigi uzbūvēt sirsniņmāju, sekoja arī dažādi uzdevumi. Pārgājiena noslēgumā Pavļuts ciemiņu izsalkumu remdēja ar nelielu ēdienkartē neiekļautu uzkodu.

Trešajā vakarā ledus kompānijas starpā jau bija salūzis, un pirms vakariņu baudīšanas namatēvs pacēla tostu par satikšanos.

Kā pirmo politiķis galdā cēla latvisku uzkodu ar rupjmaizi, sēnēm un cūkgaļu, kam sekoja cāļa cepetis.

Baudot pamatēdienu, Patrisha pastāstīja, ka viņas lielākais sapnis ir uzstāties pašai uz savas skatuves. Tāpat dziedātāja atklāja, kas viņai izraisa zosādu. Izrādās, tā ir skaņa, kad nazi novelk pa šķīvi. “Tas ir tik pretīgi,” nepatikā saviebās skatuves māksliniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara noslēgumā namatēvs pasniedza desertu – putukrējumu ar svaigām ogām un cepumiem. “Viens no labākajiem desertiem, ko esmu ēdusi,” paziņoja Patrisha.

Par vakaru kopumā politiķis saņēma maksimālo punktu skaitu – 36. Jau ceturtdien ciemiņus uzņems mūziķis Andris Brīnums, un raudzīsimies, vai viņš spēj radīt konkurenci Danielam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm