tv3.lv

Precētie pret brīvajiem ir labs špikeris, kā uzvesties randiņā, norāda šova veidotāji

Tiem, kuri patlaban ir attiecību meklējumos, šovs Precētie pret brīvajiem varētu noderēt par špikeri, kā uzvesties, lai pirmais randiņš nekļūst par pēdējo. Savukārt attiecībās esošajiem šovs apliecina, ko no viņiem sagaida pretējais dzimums. Pie šādiem secinājumiem nedēļu pēc šova pēdējiem akordiem nonākuši šova Precētie pret brīvajiem veidotāji.

2016. gada 6. jūnijā 17:40

Kamēr daudziem svaigā atmiņā ir pagājušās pirmdienas dalībnieka Edgara negaidītā izstāšanās no spēles un šova Precētie pret brīvajiem noslēgumā, portāls Skaties.lv apkopojis spēles “statistiku” – šova deviņos raidījumos brīvās meitenes kļūdījušās tikai trīs reizes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šova mērķis nav sasniegt konkrētu skaitu vienu vai otru iznākumu. Mērķis ir spēle. Un jebkurā gadījumā, vai iznākums ir, kad viens otru atrod neprecētie, kas, protams, ir ideāli, ja viņiem dzirksts saglabājas arī pēc šova, vai arī rezultāts ir kļūdains, svarīgākais ir process un kā pie rezultāta nonāk. Pamatdoma ir, lai skatītāji skatoties domā līdzi, un kaut kādā veidā iedomājas sevi dotajos apstākļos,” lūgts komentēt šova “bilanci” saka Precētie pret brīvajiem producents Andis Mizišs. Viņš priecājas, ka randiņu rezultāts bijis dažāds: “Šovs ir foršs ar to, ka cilvēki ir dažādi. Un šī sezona pierādīja, ka dalībnieki bija ļoti pareizi izvēlēti, jo viņi lielākoties bija ļoti kolorīti, un situācijas un attiecību pavērsieni – nebija divu vienādu.”

Foto

Nebūs melots, sakot, ka brīvās sirdis attiecību spēlē varētu gūt ierosmes, lai pirmais randiņš nekļūst par pēdējo. Tādēļ TV skatītājiem atklāts, “kā gatavojas randiņam, kā uzņem, par ko runā, cik spējīgi esam komunicēt, redzēt, ko otrs cilvēks sagaida, no pusvārda nolasīt viņa domas”. “Bieži vien e-pastā mums komunicēt ir vieglāk nekā klātienē. Tāpēc, manuprāt, šova vērtība ir ieraudzīt spēju cilvēkiem runāt arī klātienē,” norāda šova veidotājs. “Bieži vien, kā pierādīja arī šovs, nezinām, kādas būs mūsu emocijas, kurā brīdī mēs “norausimies”, kurā brīdī būs puņķi un asaras. Šovā foršākais ir spēles elements un vienlaikus arī gūtā pieredze. Tāpēc manī izbrīnu radīja tas, ka tik radikāli bija sabiedrības viedokļi, kad vieni norādīja, ka šovs grauj ģimenes vērtības. Manuprāt, ir tieši otrādāk. Šovs parādīja, cik mēs esam dažādi, cik dažādi uztveram lietas, kur katram ir robeža. Arī asaras, kas dažbrīd lija, nebija velti birušas. Tam visam bija pamatojums un beigās pozitīvs iznākums,” skaidro Mizišs.

Lai gan par latviešiem pierasts runāt kā par kūtriem, šovs apliecinājis pretējo. “Manuprāt, šis bija labs pārsteigums, ka emociju dažbrīd bija pārpārēm. Nevarētu teikt, ka latvieši ir galīgi kautrīgi. Viss, ar ko cilvēki pārsteidza randiņos, nāk no viņiem pašiem. Mēs redzējām, cik asprātīgi un ar izdomu bagāti bija randiņi garāžā, neremontētos dzīvokļos, lidmašīnu angārā. Dalībnieki ļoti piedomāja, kā puiši uzņem meiteni, ar kādu rūpību greizsirdīgās sievas gatavoja vakariņas. Ja precētie puiši bija vērīgi, varēja mācīties, ko no viņiem ikdienā sagaida sievas,” rezumē Mizišs.

Brīvo daiļavu šāvieni garām

4. aprīlī viena brīvā un divu aizņemto puišu atmaskotājas lomā iejutās tumšmate Kristīne. Visu raidījuma gaitu šķita, ka meitene redz cauri visiem trīs puišiem, tomēr izšķirošajās vakariņās viņa nošāva greizi, un šova pirmajā raidījumā uzvaru svinēja precētais pāris Dairis un Natālija.

Par vienu no “skaļākajām” šova sērijām parūpējās 3. raidījuma varone Diāna, kura randiņā ar aizņemto Aivaru nekautrējās lūgt puisim atkailināties un likties gultā. Ar to vēl viss nebeidzās, nerātnās izdarības tika iemūžinātas selfijos. To visu redzot, Aivara draudzene Agita piedzīvoja pamatīgu šoku un izplūda asarās. Vēlāk gan atklājās, ka šīs pikantās izdarības bijušas daļa no Aigara stratēģijas, kas pavisam samulsināja Diānu, ļaujot domāt, ka tieši viņš ir brīvais puisis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aivara un viņas draudzenes attiecības, kas vienubrīd draudēja pat izjukt, piedzīvoja jaunu elpu, kad Aigars metās ceļos bildināt savu draudzeni. Bildinājums iemantoja, iespējams, sliktākā bildinājuma slavu TV šovu vēsturē, jo Agitai tobrīd svarīgāks par gredzenu šķitusi kastīte. Viņa, protams, teica Jā.

Šova Precētie pret brīvajiem septītais raidījums iemantojis “lielākās uzdrīkstēšanās šova vēsturē” slavu. Arī šoreiz runa bija par ko pavisam pikantu – pirtnieka Oskara sieva paziņoja, ka ar brīvo meiteni ļauj vīram “iet līdz seksam”. Ne jau nebēdnības pirtī bija tas, kas brīvo meiteni Baibu samulsināja. Viņa kļūdījās lēmumā, ka brīvais puisis ir motociklu mīļotājs Aivis, ar kuru meitene tikās garāžā.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm