tv3.lv

Profesors vakariņu šovā dod padomu, kā vīriešiem vairot potenci

TV3 šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra ciemojas ar skatuvi un politiku saistīti ļaudis – kantri dziedātāja Linita Mediņa, grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” solists Māris Žigats, aktrise Ance Muižniece un politologs un Latvijas Universitātes profesors Juris Rozenvalds, kurš jaunos draugus uzņēma savās mājās trešajā vakarā.

2019. gada 23. oktobrī 18:57

Profesors viesiem cēla priekšā trīs kārtu maltīti, kas pagatavota pēc savām iecienītākajām itāliešu receptēm. Uzkodā tika pasniegta maizīte ar divu veidu salātiem – Itālijas karoga krāsās jeb tomātiem ar mocarellas sieru un baziliku un siera salātiem no veikala.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī pamatēdienā nebija ne kripatas gaļas – tika pasniegts baklažānu, tomātu sautējums ar sieru un salātiem.

Kā ar viesu uzņemšanu veicās Ancei.

Tiekoties jau trešo vakaru, kompānija jutās arvien atraisītāk, un draudzīgā pļāpāšanā pie vakariņu galda tika apspriesta arī pavisam pikanta tēma. Namatēvs atklāja, kādas brīnumainas spējas piemīt vienai no ēdienā izmantotajām garšvielām – lupstājam, ko senatnē latvieši bija stādījuši pie mājām.

“Saka, ka vīriešiem esot labi,” pačukstēja Juris un izteicās Mārim līdzi uz mājās iedot auga stādu. “Nav tā, ka es atbraucu pēc tā stāda, bet ja viņš tur ir?” nosmēja Māris, kurš par lupstāju līdz tam nebija zinājis.

“Pēc profesora teiktā, viņš ir labs. Vīrietis saēdas un krīt virsū visām meitenēm, un tās jau bēg, pa gabalu ieraugot viņu,” jokojās Žigats.

Pēc iestiprināšanās profesors viesus pārsteidza ar paziņojumu: “Ļoti neparasti šim formātam, mēs dodamies uz kapiem.” Juris kompāniju aizveda uz vietu, kur apglabāts aktieris Edgars Liepiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tālāk četrotnes ceļi veda uz Zvejniekciemu, kur Juris viesus iepazīstināja ar Dailes teātra arhitektes Martas Staņas projektēto kultūras namu un vidusskolu.

Lai gan šova noteikumi paredz, ka katrs no vakariņotājiem, savā dienā uzņemot viesus, trīs ēdienus gatavo pats ar savām rociņām, desertā Juris ciemiņiem cēla priekšā siera kūku, ko gatavojis viņa 12 gadus vecais mazdēls. Tomēr vakariņotājiem pret šova noteikumu pārkāpšanu kategorisku iebildumu nebija.

Siera kūku papildināja kefīra un ogu kokteilis.

Kopumā Juris saņēma 34 punktus – pa 11 punktiem no Ances un Māra un 12 punktus no Linitas, izvirzoties līderos.

Kā Linitai veicās pirmajā vakarā, lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm