tv3.lv

Rojs Rodžers TV3 vakariņu šovā viesiem iebaro zemi

TV3 šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ mirdz pašmāju “jūtūberu” zieds – viens pie otra ciemojas armis.j jeb Armands Jaunzems, Laurlācis jeb Laura Ķīse, Sudrabkaija, īstajā vārdā Emīlija Sama, un pazīstamais “drag queen” Rojs Rodžers, kurš klāja galdu otrajā vakarā.

2019. gada 1. oktobrī 18:57

Rojs Rodžers vakariņotājus uzņēma savas otrās ģimenes mājās. Namatēvs atklāja, ka viņam ir divas ģimenes, jo viņa vecāki ir šķīrušies. “Bet tas nav mīnuss, tas ir tikai pluss. Jo man dzimšanas dienā dāvanas ir dubultā,” paziņoja Rojs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sava tēva un pamātes mājoklī Rojs nedzīvo, bet vakariņotājus izvēlējies uzņemt tur tādēļ, ka viņa paša dzīvoklī neesot mēbeļu.

Rojs neslēpa, ka nekad neiepērkas veikalā un negatavo. “Es nesaprotu, kāpēc tas vispār ir jādara. Var samaksāt kādam citam, kurš to uztaisa tavā vietā,” atzina ekstravagantais Rojs. Vairāk lasi šeit!

Ciemiņu garšas kārpiņas Rojs bija nolēmis lutināt ar uzkodu, kuras sastāvā ir šprotes, mākslīgie ikri, brētliņas un aukstas kotletes, pupiņu zupu un cepumu “Selga” desertu. Kā atzina Rodžers, viņš netaisās nevienu pārsteigt ar izcilu pavārmākslu, bet gan vienkārši parādīt, ko savulaik pats gatavojis.

TV skatītāji vēroja ne vienu vien Roja neveiklu darbību, tostarp puisis pārsteidza, zupai pievienojot visai pavirši nomizotus kartupeļus.

“Es nenotīrīju melnumus, jo man liekas, ka tas palīdz “uztaisīties” buljonam, kurš ne no kurienes uzrodas. Zeme ir veselīga, un zeme ir jāēd. Vegāniem urā!” paziņoja Rojs. Savukārt šefpavārs Raimonds Zommers atzina, ka viņš nu gan tam nevar piekrist.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rojam virtuvē gāja kā pa celmiem, tādēļ viņam palīgā nāca trīs viņa labākās draudzenes, kuras namatēvam asistēja visa vakara garumā.

Atraktīvais Rojs kompānijai bija sarūpējis īpašas izklaides – popielu un drag queen šovu, kas izpelnījās trijotnes uzslavas.

Kompānijā entuziastiskākais ēdājs izrādījās Armands, kurš visu slavēja, savukārt Emīlija un Laura neslēpa, ka Roja piedāvātie ēdieni nav gājuši pie sirds. Par vakaru kopumā Rojs no trijotnes saņēma 29 punktus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm