Samanta Tīna pārliecināta, ka atkodusi, kas slēpjas zem Lelles maskas

125 komentāri
Samanta Tīna pārliecināta, ka atkodusi, kas slēpjas zem Lelles maskas
PUBLICITĀTES FOTO

TV3 muzikālā šova “Balss maskā” pusfinālā dalībnieki uz skatuves kāpa ar savām mīļākajām latviešu dziesmām, un allaž pārsteidzošā Lelle šim vakaram bija sagatavojusi grupas “Instrumenti” dziesmu “Zemeslodes”.

Kā pavedienu par sevi Lelle atklāja: “Manā dzīvē nozīmīgs ir gads, kad Latvija kļuva par prezidējošo valsti Eiropas Savienībā, “Oskaru” ieguva filma “Putncilvēks” un radiostacijās uz riņķi griezās “Ziemu apēst”. Bet tas viss nespēja pārspēt notikumus manā dzīvē.

Cīņas man ir bijušas dažādas. Esmu stājusies arī ringā. Manuprāt, bokseri ir vieni no jaukākajiem un atvērtākajiem cilvēkiem.”

“Nevar būt, ka tā ir Dināra!” izdzirdot par boksu, iesaucās Samanta Tīna. “Viņai ir grupa “Rock 5”, un tie ir viņas pieci rūķīši,” uz iepriekšējā raidījumā izskanējušo pavedienu atsaucās Samanta, un pārējie detektīvi ideju atbalstīja.

Pēc dziesmas noklausīšanās Samanta Tīna gan domas mainīja, ļoti pārliecinoši paziņojot, ka zem maskas slēpjas cita spēcīgas balss īpašniece – dziedātāja Aminata, ko šova sākumā detektīvi kā versiju jau bija noraidījuši. Kā domā tu?

125 komentāri