tv3.lv

Sešas pašmāju ekrāna zvaigznes, kuras šogad pošas kāzām

Daudzi jauna gada iestāšanos saista ar ”jaunas dzīves” sākumu un skaistām cerībām, ka gads būs vēl veiksmīgāks par iepriekšējo. Ne vienam vien gada plānos ietilpst arī apprecēšanās, un Skaties.lv apkopojis, kuras pašmāju ekrāna zvaigznes 2021. gadā nolēmušas iestūrēt laulības ostā.

2021. gada 8. janvārī 16:30

Skaistus plānus par vērienīgām kāzām kaļ šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībniece Leila Kondžu. 39 gadus vecā sieviete, kura pēc ārējā izskata uzlabošanas atgriezusies Šveicē, kur dzīvo kopā ar saviem trīs bērniem un itāļu tautības vīru Stefano, aizvadītā gada izskaņā Skaties.lv atklāja: ”Es gribu kāzas atkārtot.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopš Leilas un Stefano iestūrēšanas laulības ostā pagājušajā vasarā apritēja 10 gadu. Abi bija iecerējuši atkārtoti kāzas svinēt šajā laikā, tomēr pandēmija lika plānus mainīt.

”Es gribu skaistas, lielas kāzas, gribu ielūgt cilvēkus no Latvijas vai arī kāzas rīkot Latvijā – tas mums vēl jāizlemj,” atzina Leila un uzsvēra, ka Latvijā pirkto kleitu glabās skapī līdz brīdim, kad jaunā koronavīrusa izplatība būs iegrožota. Šova dalībniece cer, ka tas notiks šogad.

Leilas kāzu kleitas stāstu lasi šeit!

Arī operāciju šova dalībnieks Renārs Baušenieks no Valmieras nolēmis šogad attiecības ar dzīvesbiedri un divu bērnu mammu Lieni noformēt oficiāli. ”Ar sieviņu nākamvasar beidzot precēsimies,” pērnā gada nogalē Skaties.lv vēstīja Renārs. ”Vairs nekādu atrunu. Varētu teikt, ka radinieki jau ir pabrīdināti, kad aptuveni kāzas būs.”

Renārs gan skaidroja, ka precības nenotiks šova dēļ: ”Mēs jau 15 gadus esam kopā, un jau sen bija domāts par precēšanos.” Kā neslēpa vīrietis, tādu kāzu, kādas abi vēlētos, rīkošanai vienmēr naudas maks bijis par plānu, bet ņemt kredītu, lai sarīkotu ballīti, un pēc tam gadiem par to maksātu, viņi nevēlas, tādēļ precības atlikušās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Tagad nolēmām: lai vai kas, kāzas būs,” tā Renārs.

Ar satriecošām pārvērtībām šonedēļ palepojās kurzemniece Sintija Trinite-Aigare, kuru TV3 operāciju šova skatītāji iepazina kā skaistu sievieti, kura savas nepilnības slēpj zem apģērba.

Lai gan Sintijai par vietu finālā nācās piekāpties citai dāmai, pozitīvā un optimistiskā gaišmate cīņā par skaistu augumu nepadevās – viņa uzfrišinājās pašas spēkiem. Klīnikā Lietuvā viņa tika atbrīvota no liekās ādas uz vēdera.

”Pēc šova viss labi salikās. Saņēmu bildinājumu, un vasarā būs kāzas,” šonedēļ Skaties.lv priecīgi ziņoja Sintija.

Līdz ar vēdera operāciju viņai āķis ir lūpā: ”Tagad plānā ir krūšu pacelšana. Līdz kāzām gribas pilnībā sakārtoties.”

Skaistus jaunumus šonedēļ pavēstīja TV3 šova ”Stilistu kaujas” dalībniece Gunita Bižāne. Pēc šķiršanās no līgavaiņa Rolanda Afanasveja sieviete uzsākusi jaunas attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Viņu sauc Mārtiņš, un viņam ir 23 gadu,” par jauno mīlestību stāstīja 26 gadus vecā Gunita. ”No viņa nāk ļoti liela mīlestība, un cilvēks to pauž, nevis ar vārdiem, bet ar darbiem.

Abi jūtas kā dvēseļu radinieki un viens ar otru saista lielas cerības. ”Mums ir doma arī sarakstīties,” to, ka abi gatavojas drīzumā attiecības noformēt arī juridiski, atzina Gunita. Plašāku stāstu lasi šeit!

Kā pērnā gada nogalē vēstīja izdevums “Privātā Dzīve”, kāzām gatavojas arī 19 gadus vecais Oto Brantevics, kurš atveidoja galveno, Artūra Vanaga lomu Dzintara Dreiberga drāmā “Dvēseļu putenis”.

Brantevics, kurš pagājušajā gadā absolvēja vidusskolu, pēc gadu ilgām attiecībām bildināja savu draudzeni Tīnu Karīnu Anšaci. Kā viņš atklāja izdevumam, apprecēties plānots šogad.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drīzumā iestūrēt laulības ostā gatavojas arī iepazīšanās šovu tīģeris Gunārs Sārtaputns no Balviem, kuram šomēnes apritēs 60 gadu jeb, kā uzsver pats saimnieks, pēc vīriešu vecuma rēķinot, 21, un viņš ir beidzot gatavs precībām.

Skaties.lv jau vēstīja, ka Gunārs 60 gadu vecuma slieksni uzskata par labāko laiku, kad vīrietim sākt domāt par precībām. Ar sievietēm gan esot citādi – tās jānoprec jau pirms 30 gadu sliekšņa vai pirms paspējušas tikt pie bērniem.

Tāpēc Latvijas brīvās jaunavas, saturieties! Jau pavisam drīz Gunārs būs gatavs precībām, un, kā var atklāt saimnieks, viņš savās prasībās esot visai demokrātisks – ja ir atbilstoša vecuma un bez bērniem, svarīgākais lielums būs dvēsele. Vairāk lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm