tv3.lv

“Sieviņ, es gribu ēst!” Pūrē atrasts, iespējams, mājas darbos slinkākais papucītis "Tēta nedienu" vēsturē – Alberts

Par trešdienas vakara tradīciju daudzās Latvijas ģimenēs kļuvusi šova “Tēta nedienas Latvijā” skatīšanās. Arī šonedēļ TV3 tētuku šova padarīs laimīgu kādu mammu, bet kādam tētim liks saprast, ka būt par mājsaimnieci nav joka lieta. Iepazīsimies ar šīs nedēļas varoni Albertu no Pūres!

2018. gada 27. martā 14:28

Kamēr mamma iegrims relaksētā un, nenoliedzami, pelnītā atpūtā, par bērniem, mājas kārtošanu, tīrīšanu un ēst gatavošanu būs jārūpējas tētim. Mamma, dodoties prom, papildu ikdienas pienākumiem būs atstājusi piecus uzdevumus, kuru veiksmīgas izpildīšanas gadījumā ģimenes budžetu papildinās 500 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šonedēļ “Tēta nedienas” viesosies Pūrē Inetas un Alberta Štrodahu ģimenē, kurā aug trīs bērni – Aivis (12), Madara (11) un Mārtiņš (gandrīz divi gadi). Kaķenīte Pūce ģimenei pievienojusies nesen. Vecāki precējušies jau 12 gadus.

Kamēr Ineta dara visu, lai mājinieki justos aprūpēti un samīļoti, Alberts mājās galvenokārt sēž pie datora vai televizora.

“Sēžu pie datora, jo vienkārši nav ko darīt. Aiz gara laika,” atklāj Alberts.

Alberts mīļotajai mājas darbos vispār nepalīdz, bet par sievas galvenajiem hobijiem viņš sauc mājas tīrīšanu un bērnu auklēšanu.

Kā Albertam pašam veiksies ar mājas soli un bērnu audzināšanu un vai izdosies ģimenei nopelnīt 500 eiro, skaties šova “Tēta nedienas Latvijā” devītajā sērijā trešdienas, 28. marta, vakarā TV3!

“Sieviņ, es gribu ēst!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm