tv3.lv

Šīs nedēļas “Izklausies redzēts” skatītāju simpātiju balsojumā uzvar Nauris Brikmanis

Jau kopš februāra izskaņas telekanālā TV3 atgriezies skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts”, kas svētdienas vakaros, plkst.20, priecēs ar sabiedrībā mīlētu mākslinieku priekšnesumiem, atdarinot Latvijā un pasaulē iecienītus izpildītājus.

2018. gada 2. martā 21:11

Paralēli šovam, Skaties.lv un Bino.lv rīko skatītāju simpātiju balvas balsojumu. Pirmās nedēļas balsojumā sīvā konkurencē skatītāju simpātijas iekarojis cilvēks – orķestris jeb multimākslinieks Nauris Brikmanis no grupas “Dziļi violets”. Nedēļas gaitā Nauris saņēmis 2707 balsis. Skatītāju balsojumā viņam uz “papēžiem min” dziedošā aktrise Veronika Plotņikova, kura saņēmusi 2629 balsis un skanīgās balss īpašniece Aija Vītoliņa – par viņu skatītāji nodevuši 2236 balsis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nauris Brikmanis aizvadītājas nedēļas “Izklausies redzēts” šovā skatītājus priecēja ar priekšnesumu, kurā uzstājās kā Armands Birkens no “Čikāgas piecīšiem”. Dziesma “Par mūsu mīlestību” bijusi vienīgā no “Čikāgas piecīšu” repertuāra, par kuru Nauris Brikmanis fanojis bērnībā.

Pateicamies visiem balsotājiem un atgādinām, ka ik nedēļu balsotājiem ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz grandiozo šova noslēguma tiešraidi 29. aprīlī. Šonedēļ ielūgumus laimējusi Arta P.Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvis.

Nākamais balsojums tiks atklāts svētdien, plkst. 18! Balso, laimē ielūgumus un nosaki, kurš dalībnieks iegūs vērtīgu balvu – stilīgu motorolleru no Bino.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm