tv3.lv

Star FM raidījumu Autopilots turpmāk vadīs Egons Reiters

Jau no šodienas, 29. jūnija, radio Star FM komandai pievienojas radio dīdžejs, Bez Tabu vadītājs un fotogrāfs Egons Reiters. Šodien un turpmāk E. Reiters Star FM būs dzirdams programmā Autopilots no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00. Savukārt līdzšinējais Autopilots vadītājs Māris Grigalis vadīs vēlā rīta un agrās priekšpusdienas radio programmu Otrais cēliens no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00.

2015. gada 29. jūnijā 12:09

Šā gada augustā Star FM svinēs 15. dzimšanas dienu, un par godu tai ir sarūpēts pirmais pārsteigums klausītājiem – Egona Reitera pievienošanās radio komandai. E. Reiters ir ļoti pieredzējis un tauta mīlēts radio cilvēks, varētu pat apgalvot, ka Latvijā viņu pazīst ikviens radio klausītājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

VIDEO

“Šī ir atgriešanās, jo tieši pirms 15 gadiem vadīju rīta programmu jaunizveidotajā radio Star FM. Daudzo gadu laikā ar radio esmu saaudzis kā cimds ar roku. Radio – tā ir mana atkarība, būtība un sirdslieta. Man ir vienlaikus liels prieks un pagodinājums, ka jau šovakar un turpmāk darba dienu pēcpusdienās ar iemīļotākajām dziesmām varēšu Star FM klausītājiem palīdzēt īsināt laiku, dodoties no darba uz mājām. Saglabājot tradīcijas, arī turpmāk programmā Autopilots turpināšu klausītājus lutināt ar dažādiem interesantiem konkursiem, kā arī informēšu par to, kas aktuāls Latvijā un pasaulē! Tiekamies gaisā!” mudina E. Reiters, jaunais radio raidījuma Autopilots vadītājs.

Turpmāk vēlā rīta un agrās priekšpusdienas radio programmā Otrais cēliens sparīgi darbosies allaž smaidīgais un pozitīvi noskaņotais LNT Laika ziņu vadītājs Māris Grigalis, kurš klausītājus aicinās piedalīties ne tikai konkursos, bet arī citās aktivitātēs, lai kopīgi radītu lielisku atmosfēru laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00.

Iepriekš programmu Otrais cēliens vadīja mūziķis Atis Zviedris, kurš atklāj vairāk par saviem tuvākajiem plāniem: “Šovasar esmu nolēmis pilnībā nodoties mūzikai un plaši koncertēt kopā ar grupu Flame & The Rolltones, tostarp būsim redzami un dzirdami arī 4. jūlijā Bauskas country mūzikas festivālā un 11. jūlijā festivālā Summer Sound. Arī turpmāk vēlos nodoties radošiem izaicinājumiem un tuvākajā laikā radīt gūzmu jaunu dziesmu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm