tv3.lv

Gunitu bijušā līgavaiņa paziņojums sarūgtinājis; viņa atrāda savu jauno draugu

Gadu mijā ar stāstu par to, kā sakārtojusies dzīve pēc šķiršanās no līgavas Gunitas, pie Skaties.lv vērsās TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rolands Afanasjevs. Pēc tā izlasīšanas Gunita neslēpj – nu jau bijušā drauga paziņojums, ka viņa traucējusi viņam īstenot dažādas ieceres, jauno sievieti dziļi aizskāris.

2021. gada 5. janvārī 16:10

Plašāku Rolanda stāstu, kā pēc šķiršanās no Gunitas viņam dzīve plaukst un zeļ, lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gunita Skaties.lv atzīst – bijušā drauga atklāsme, ka tieši viņa bremzējusi Rolanda izaugsmi, sievietei ļoti iedūries sirdī. ”Es biju traucēklis – kā vispār tā var pateikt par savu bijušo sievieti?

Kādēļ viņš nevar mierīgi dzīvot tālāk?! Kas bijis – bijis. Bet nē, viņam vajag ”iegriezt”,” par bijušā līgavaiņa publiski pausto sarūgtināta ir Gunita.

”Tagad viņš tiesības liek. Mēs ar draudzeni runājām, ka pagājuši jau pieci gadi, kopš viņš par to runā,” saka Gunita un norāda, ka Rolands esot vairāk runātājs nekā darītājs.

”Tieši pēc tam, kad izšķīrāmies, viņam remonts sanācis. Kādēļ tad ātrāk viņš neko nevarēja paveikt? Tāpēc jau mēs otro reizi izšķīrāmies, jo no viņa nekādas jēgas nebija,” uz to, ka otrreiz iekāpt vienā upē, tik tiešām nav iespējams, norāda Gunita un atzīst, ka arī pati nav ideāla un attiecībās ar Rolandu pieļāvusi kļūdas.

Pēc šķiršanās Gunita un Rolands turpina kontaktēties, taču komunikācijā neizpaliek arī lielāki vai mazāki strīdi. ”Kā suns ar kaķi,” to, ka abi tomēr ir ļoti atšķirīgi cilvēki, uzsver šova dalībniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču tā vietā, lai ilgi kavētos pagātnē, jaunā sieviete ar prieku pavēsta, ka arī viņas dzīvē ienācis kāds īpašs cilvēks. ”Viņu sauc Mārtiņš, un viņam ir 23 gadu,” par jauno mīlestību stāsta 26 gadus vecā Gunita.

Gunita ar Mārtiņu iepazinusies sociālajos tīklos un nu apritējuši jau gandrīz divi mēneši, kopš abi ir kopā. Jaunās attiecības Gunitu aizvedušas prom no Rīgas – abi mitinās pie Mārtiņa ģimenes netālu no Jelgavas.

”Es biju pārsteigta, kad izrādījās, ka viņš ir tik jauns, jo man vairāk attiecības bijušas ar vecākiem vīriešiem.

No viņa nāk ļoti liela mīlestība, un cilvēks to pauž, nevis ar vārdiem, bet ar darbiem,” par jauno draugu stāsta Gunita.

Arī sociālajos tīklos Gunita palepojusies ar kadriem, kuros redzams, ka saņem ziedus vai tiek burtiskā nozīmē nēsāta uz rokā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abi jūtas kā dvēseļu radinieki, un ne bez iemesla – pēc horoskopa arī ir vienas zīmes pārstāvji. ”Vēzim ar vēzi sapas,” uz to, ka starp vienas horoskopa zīmes pārstāvjiem mēdz izveidoties īpaša saikne, norāda Gunita.

TV3 pārvērtību šova dalībniece atklāj, ka viens ar otru saista lielas cerības. ”Mums ir doma arī sarakstīties,” to, ka abi gatavojas drīzumā attiecības noformēt arī juridiski, saka Gunita.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm