tv3.lv

”Jūtos kā uz devītā viļņa” – pārvērtību šova Rolandam pēc šķiršanās no līgavas dzīve plaukst un zeļ

TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rolands Afanasjevs trīs mēnešus pēc šķiršanās no līgavas Gunitas Bižānes portālam Skaties.lv priecīgi ziņo – beidzot sakārtojusies viņa privātā dzīve, pamatīgs uzrāviens piedzīvots karjerā, bet ar 2021. gadu viņš saista lielus plānus.

2021. gada 4. janvārī 15:30

”Ar dzīvi esmu ļoti apmierināts, beidzot viss ir nokārtojies,” Skaties.lv teic TV3 pārvērtību šova dalībnieks Rolands. Pēc tad, kad pajuka viņa un līgavas Gunitas kopdzīve, viņš par sevi izdarījis vērtīgus secinājumus, kas ļāvis sākt dzīvot ar jaunu sparu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lieli plāni mesties biznesā

”Sāku daudz strādāt ar sevi. Tādā ziņā, ka analizēju, kas ir slikti, kas ne. To visu izdarīju, un arī darbā līdz ar to tiku novērtēts – otrajā mēnesī dabūju paaugstinājumu. Kolēģi strādā zem manis, kaut es tur esmu jauniņais,” par kāpienu pa karjeras kāpnēm priecājas Rolands.

Viņš krāvēja darbu lidostā nomainījis pret ko labāku – uzņēmumā, kas darbojas blakus lidostai, Rolands kļuvis par noliktavas pārzini. Un jaunajam amatam netrūkst arī plusu, piemēram, lielāks atalgojums un vairāk brīvā laika, kas savukārt ļāvis gandrīz pabeigt dzīvoklī iesākto remontu.

Taču Rolands nav gatavs apstāties – viņš jau kaļ plānus par savas firmas atvēršanu. Doma uzsākt biznesu apgādes jomā – gaļas, zivis, žāvējumi – viņam bijusi jau sen. ”Otrs virziens būs saldējuma ražošana ar ekoloģiskajām odziņām – lācenēm, dzērvenēm, brūklenēm, mellenēm. Tas ir ļoti pieprasīts,” ieceri klāsta Rolands.

Vēl viņš izstrādājis siltumnīcu plānus, un šovasar tās iecerējis būvēt savos laukos. ”Vienu veltīšu gurķu audzēšanai. Par tomātiem es vēl domāju, tie ir cimperlīgāki un uzņēmīgāki pret slimībām. Aprēķināts, ka sanāk ieguldīt ap 1000 eiro, bet atpakaļ jānāk ļoti smukai naudai. Paskatieties gurķu cenas tirgū! Ja gurķis maksā 1,70 eiro par kilogramu, tā ir ļoti laba cena, lai pats sāktu audzēt un tirgot,” roku uzņēmējdarbībā gatavs izmēģināt Rolands.

”Tas ir ejošs bizness, un zinu, ka tas strādās, un, ja viss ies pēc aprēķina, tad pēc kāda laika varēšu pamest darbu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Starp citu, tas man ir sapnis. Kad man bija 27 gadi, zināju, ka pēc 33 es vairs negribu strādāt citiem, bet pats sev,” uzsver Rolands.

Noskatīts TV šovā

Jautāts, vai viņa dzīvē ienākusi kāda īpaša meitene, Rolands neslēpj – dāmu interese par viņu esot liela. ”Dūdiņu ir daudz, tikai jāizvēlas,” viņš nosmej. Taču vīrietim sirdī iekritusi kāda īpaša meitene, kurai Rolands iepaticies, kad viņš pērnā gada martā visas Latvijas priekšā uzmirdzēja TV3 šovā ”Stilistu kaujas”.

Pagājušajā vasarā, kad medijos parādījās ziņas par Rolanda un Gunitas šķiršanos, dāma bija mēģinājusi ar vīrieti sazināties sociālajos tīklos, tomēr tas nav izdevies.

”Kad bija otrais raksts, ka mēs tomēr esam šķīrušies, tad viņa man atkal uzrakstīja. Mēs sākām satikties, tagad draudzējamies. Arī viņai ir mazs puisītis. Laiks rādīs, kas būs tālāk. Cerams, ka pozitīvi. Negribu neko sasteigt, jo gūta laba mācība,” saka Rolands.

Rolands atklāj, ka viņa jaunā draudzene par viņu ir divus gadus vecāka, un šo faktu vīrietis uztver kā bonusu. ”Var redzēt, ka sieviete ir nopietnāka un mani vēl nedaudz paaudzinās, un es esmu par to. Dzīves pieredze viņai neizbēgami ir lielāka,” viņš saka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunās attiecības ir viens no iemesliem, kādēļ Rolands plāno drīzumā pārcelties uz lielāku mājokli: ”Gribu plašāku dzīvokli – vismaz divistabu, ja ne pat trīsistabu. Tā kā gatavoties nākotnei. Tagad arī finansiāli varu atļauties lielāku dzīvokli, jo naudas jautājums ir sakārtojies.”

“Lauku sēta” un citas apņemšanās

Jauno gada Rolands nolēmis iesākt, domājot par veselību un labu pašsajūtu, – janvāra sākumā viņš apņēmies atmest smēķēšanu. ”Izdomāju, ka nepīpēšu, nevajag, un zinu, ka nepīpēšu. Pats sev uztaisu pārbaudījumu,” viņš skaidro.

Nesen vīrietis ticis pie autoiekrāvēja vadītāja apliecības, taču 2021. gada plānā ietilpst gan autovadītāja, gan traktora vadītāja apliecību iegūšana. ”Teorija ir nokārtota, palikusi tikai braukšanas daļa,” to, cik tuvu ir mērķim, uzsver Rolands. Kad autovadītāja apliecība būs rokā, viņš arī iegādāties automašīnu.

Tāpat viens no Rolanda lielajiem gada plāniem ir starts TV šovā ”Lauku sēta”.

”Noteikti gribu pamēģināt piedalīties, sev pierādīt, ka, ja labi grib, var visu, un, iespējams, tikšu līdz finālam. Fināls gan ir laimes un veiksmes spēle.

Protams, svarīga arī stratēģija, shēmošana. Bet, kā smejos, pupiņas jau tagad šķiroju, un man rokas būs ievingrinātas,” tā Rolands.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nesenās pārmaiņas dzīvē Rolands rezumē: ”Jūtos kā uz devītā viļņa. Lielākā atziņa – pašam bija jāsāk strādāt ar sevi. Gunita mani ļoti bremzēja, un daudz kam nebija laika. Tagad man visā ir sava kārtība. Nesen ar kolēģiem smējāmies: cik labi savā ziņā ir dzīvot bez sievietēm! Mājās nekādu lieku problēmu. Bet, protams, vajag arī ģimeni.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm