tv3.lv

Marita pēc piedalīšanās TV šovā "Stilistu kaujas" atklāj, ko domā par vīra izvēlēto tērpu

TV3 šovā “Stilistu kaujas” šonedēļ trīs Latvijā populāriem modes ekspertiem īpašam dzīves notikumam atbilstoši vīra vēlmēm bija jāsapoš šarmantā un enerģiskā Marita. Pēc raidījuma šova skatītāji par vīra izvēli nav slēpuši vilšanos, bet Marita Skaties.lv atklāj savu stāstu pusi.

2020. gada 1. martā 10:00

Raidījuma galvenie varoņi Jānis un Marita Šermuki kopā ir jau 33 gadus. Šogad abi kopīgi svinēs 55 gadu jubileju, un tieši šis bija galvenais iemesls, kādēļ Jānis pieteicis Maritu šovam, – lai stilisti sapoš viņa sievu lielajām svinībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sievas sapucēšanai Jānis bija atvēlējis 300 eiro, taču tērpam bija jābūt ar dekoltē un gana universālam, lai to varētu uzvilkt vēl kādu reizi.

Šovā “Stilistu kaujas” vīrs pieprasa dekoltē

Šova noslēgumā noskaidrojās, ka Jāņa redzējumam, kā jāizskatās viņa sievai svinībās, vistuvāk bija stiliste un modes blogere Laura Valuta, kura Maritu ietērpa pavasarīgi košā kleitā, kas bija kombinēta ar raibu mēteli.

Tomēr, kā sprieduši televīzijas skatītāji, sievietei visvairāk piestāvējis modes mākslinieka Aleksandra Pavlova izvēlētais elegantais kombinezons.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Marita Pavlova izvēli novērtēja atzinīgi, un, kā atklājās šova gaitā, viņa tādu pašu jau bija paspējusi iegādāties divas nedēļas pirms pārvērtībām, bet vīram nav rādījusi.

“Nopirku ar domu, ka vilkšu vasarā, kad draudzenēm ir ballītes,” Skaties.lv saka Marita.

Kā nu atklāj šova varone, neatkarīgi no tā, kuru tērpu vīrs būtu viņai izvēlējies, viņa to akceptētu. Tomēr “uzvarētājam” priekšrocību netrūkst: “Tajā kleitā es jūtos vienkārši lieliski!

Sievietēm patīk kabatas, kur var ielikt rokas, mazais šķēlumiņš, kas paveras… Es viņā jūtos dievīgi. Kleitu es taupīšu līdz novembrim, kad svinēsim ballīti, – lai ir šovs līdz galam.”

Marita kleitas iegādi nav vilkusi garumā un nopirkusi uzreiz pēc filmēšanās.

“Naktī Jānis aizgāja uz bankomātu, izņēma naudu, un mēs uzreiz nopirkām. Es sapratu, ka tai ir jābūt manā skapī. Negribēju gaidīt. Varbūt kleita pēc tam tajā veikalā vairs nebūs,” teic šova dalībniece.

Tāpat Marita atklāj kādu kuriozu. Kad filmēšanās jau bijusi ar muguras, vīrs izteicies, ka varbūt viņai tomēr labāk būtu gribējies bikškostīmu. Jāņa smaids bijis līdz ausīm, kad sieva paziņojusi, ka tāds tērps jau atrodas viņas skapī. “Viņš saka: “Ak, Dievs! Tas taču ir stāsts!””

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar abiem tērpiem sieviete ir apmierināta par visiem simt procentiem. “Super! Man patīk Lauras piemeklētā kleitā, skapī jau ir Aleksandra izvēlētais kostīms,” atzīst Marita un neslēpj – starp trīs stilistiem tieši Pavlova redzējums viņu interesējis visvairāk.

“Aleksandra tērps man ir ļoti mīļš. Man patiesībā ir tāda sajūta, ka uzvarējuši ir abi divi. Man abi patīk vienlīdz labi, un es abus tērpus valkāšu,” priecīga ir Marita.

Daces Krieviņas-Bahmanes izvēlēto dzelteno tērpu, kas bija drosmīgākais no visiem, Marita komentē: “Kleitiņas krāsa man patika, bet, to uzvelkot, es tomēr nejutos savā ādā.”

Vairāk par piedzīvoto šovā lasi šeit!

Lielu paldies sieviete saka visai šova komandai, un pašas ceptā kūka, ko viņa pasniedza finālā, ir tikai mazumiņš, kā viņa var atdarīt visiem pārvērtībās iesaistītajiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Komanda ļoti iedrošināja, mēs aizkulisēs jokojāmies. Šo visu piedzīvot bija tik forši. Man pat ir viena bilde, kur esmu piesegusies ar Aleksandra bordo žaketīti, kamēr viņš gludināja man kleitu,” par filmēšanos stāsta Marita.

“Es droši saku, ka piesegties ar Aleksandra Pavlova žaketīti vēlētos vismaz 70% Latvijas sieviešu,” atzīst Marita.

Marita neslēpj, ka pirms šova skatīšanās abi ar vīru bijuši satraukušies, kā nu būs.

“Nevienam nepatīk uz sevi skatīties no malas, un kur nu vēl TV. Pēc noskatīšanās abi saskatījāmies un teicām: “Bija taču baigi forši.” Mums patika. Kad nācu darbu, arī meitenes atzinīgi izteicās, ka bijis smuki,” tā Marita.

Marita šovā “Stilistu kaujas” un pēc tā gūtās sajūtas ietērpusi arī dzejas rindās:

“Vai dzejolī vai garā stāstā

To atstāstīt nav iespējams.

Tas tika ielikts dziļi sirdī,

Ko nēsāsim sev ilgi līdz.

Pēc šova bildīšu tik vienu

Ar ļoti lielu, lielu cieņu.

Man patika tik ļoti viss,

Par dīvu varu tikai piekrist.

Paldies var sākt ar Amandu,

Tad Elīnu un Gunāru.

Tas skaistums bija Kristas rokās,

Kamēr Aleksandrs, Dace, Laura

Cītīgi pa “Spici” rokas.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm