tv3.lv

TV3 šovā “Stilistu kaujas” šarmantā Marita piedzīvo satriecošas pārvērtības

2020. gada 26. februārī 22:37

Trešdienas, 26. februāra, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots pārvērtību šova “Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā īpašam dzīves notikumam trīs modes ekspertiem atbilstoši vīra vēlmēm bija jāsapoš šarmantā un enerģiskā Marita.

Kā atzina raidījuma galvenie varoņi Jānis un Marita Šermuki, kuri kopā ir jau 33 gadus, viņi ir gatavi mesties piedzīvojumos, pucēties, mīlēt un svinēt dzīvi. Vairāk par šova varoņiem lasi šeit!

Šogad abi kopīgi svinēs 55 gadu jubileju, un tieši šis bija galvenais iemesls, kādēļ Jānis pieteicis Maritu šovam, – lai stilisti sapoš viņa sievu lielajām svinībām.

Jānis atklāja, ka jubilejā mīļoto vēlas redzēt sievišķīgā tēlā un uz Maritu, kurai ikdienas apģērbs ir pavāra priekšauts, paskatīties no cita rakursa. “Lai ir dekoltē,” savu vēlēšanos stilistiem atklāja šova dalībnieks.

Sievas sapošanai Jānis bija atvēlējis 300 eiro, taču tērpam jābūt tādam, lai to varētu uzvilkt vēl kādu reizi.

Jāņa prasību par dekoltē bija ņēmuši vērā visi modes eksperti, un Maritas iznāciens mīļotā priekšā bija īstas dīvas cienīgs un vīru atstāja bez valodas.

Laura Valuta Maritai bija izvēlējusies pavasarīgi košu kleitu, kas kombinēta ar raibu mēteli, un šova dalībnieces jaunais tēls uz Jāni atstāja tādu iespaidu, ka kungs knapi spēja atpazīt mīļoto.

Daces Krieviņas-Bahmanes izvēlētais tērps bija drosmīgāks – dzelteno kleitu papildināja ne tikai dekoltē, bet arī šķēlums. Tomēr kleitas fasons, pēc Lauras domām, nav ļāvis izcelt Maritas augumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Aleksandrs Pavlovs Maritu ietērpa sievišķīgā kombinezonā, ko šova varone pirms pārvērtībām veikalā bija noskatījusi pati.

Jānis neslēpa, ka starp trīs komplektiem izvēlēties vienu nav bijis viegli un visi kā viens viņu pamatīgi pārsteiguši, tomēr visvairāk viņu uzrunājis Lauras romantiskais krāsu salikums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm