tv3.lv

"Tēta nedienu" šovā mirdzēs slavenais hokejists Jēkabs Rēdlihs

Šonedēļ “Tēta nedienas” būs piemeklējušas ģimeni, kurā sports, precīzāk hokejs, tiek turēts augstā godā. Šīs nedēļas varonis būs neviens cits kā slavenais hokejists Jēkabs Rēdlihs, kurš prot ne tikai ripu pa ledu dzenāt, bet ir arī mīlošs vīrs un tēvs.

2018. gada 14. martā 11:30

Esot aprēķināts, ka mājas darbi veikšanas dēļ kopumā sievietēm ir par astoņām stundām mazāk brīvā laika nedēļā nekā vīriešiem. Lai vismaz uz vienu nedēļu kādā ģimenē to mainītu, palīgā nāk “Tēta nedienas Latvijā”, kas mammu aizsūta pelnītā atpūtā, bet tētim liek iekāpt mammas čībās jeb darīt tos darbus, kurus ikdienā dara mīļā sieviņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai vīrišķību pārbaudītu pilnā apmērā, papildus būs jāveic pieci sievas atstāti uzdevumi, kuru izpildot varēs saņemt 500 eiro.

Jēkabs un Ieva Rēdlihi audzina divus bērnus – sešgadīgo Katrīni un gandrīz divus gadus veco Olafu.

Kā ir rūpēties par māju, bērniem un būt hokejista sievai? “Es cenšos darīt, lai viss ir izdarīts. Bet, protams, ka tas nav reāli. Es teikšu godīgi, tad, kad Olafs aiziet gulēt diendusā, negribas visas divas stundas vienkārši tīrīt,” atzīst Ieva.

Ģimene ir pieradusi pie tēta biežajiem komandējumiem, bet palaist mammu prom uz pāris dienām – tā, šķiet, ir īsta traģēdija.

Vai tētis hokejists ir izturīgāks par citiem tētiem, skaties šova “Tēta nedienas Latvijā” septītajā sērijā trešdien, 14. martā, plkst. 21.00 TV3!

Rēdlihu ģimenes rosīgā ikdiena

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm