tv3.lv

“Tēta nedienu” šovā sievas pienākumu smagumu izbauda rīdzinieks Ēriks

Trešdienas, 7. marta, vakarā šova “Tēta nedienas Latvijā” fanu uzmanībai tika nodota jaunākā sērija. Tā kā mammai nekad laika nesanāk sev, jo mājai vienmēr jābūt ideālā kārtībā, vīrs viņu uz piecām dienām bija aizsūtījis atpūtā, lai pats izbaudītu “Tēta nedienas” jeb laiku kopā ar saviem dēliem.

2018. gada 7. martā 22:27

Kādā no Rīgas mikrorajoniem nelielā divstāvu privātmājā mitinās Lebedoku ģimene. Tētis Ēriks ir būvniecības uzņēmuma finanšu direktors, mamma Madara – mājsaimniece. Ģimenē aug divi braši puikas – gandrīz sešus gadus vecais Olivers un divus ar pusi gadus vecais Luiss.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ēriks dzīvo visai aktīvu dzīvesveidu. Viņš ne tikai daudz strādā, lai ģimenei nekā netrūktu, bet arī atgūst spēku un enerģiju sportojot. Viņa mīļotā Madara tikmēr iestigusi ikdienas vienveidībā, jo pārsvarā pavada laiku mājās ar Luisu, kurš biežo slimošanu dēļ nav uzsācis pastāvīgas gaitas bērnudārzā.

Ēriks savu smuko Madaru, kura tolaik strādājusi par modeli, noskatīja pirms 10 gadiem ļoti populārajā sociālajā tīklā. Vairāk par abu iepazīšanos un spraigo pirmo randiņu lasi šeit! Pēc pirmā bērniņa pieteikšanās topošie vecāki nolēmuši apprecēties.

“Tēta nedienās Latvijā” Lebedoku ģimene bija pieteikusies Olivera dēļ. “Viņam ļoti patīk šis raidījums. Viņš skatījās un nevarēja sagaidīt, kad mamma aizbrauks atpūsties un tētis varēs darīt mammas darbiņus,” skaidroja Madara.

Vīra attieksmi pret tīrību mājās Madara raksturoja: “Viņam patīk, ka mājās ir tīrs un kārtīgs, bet pašam viņam neliekas, ka baigi vajadzētu satīrīt.”

Šova otrajā dienā Ērikam punktu pēc punkta nācās pildīt sievas atstāto dienas plānu, kas ietvēra arī grīdu uzkopšanas un pusdienu gatavošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No sievas dienas grafika Ēriks neatkāpās ne soli – ne pa labi, ne pa kreisi, ne vairāk, ne mazāk. “Tas īsti nav mans, man būtu grūti, es būtu noguris. Es arī šodien noguru,” šova otrajā dienā atzina Ēriks. Tikmēr Madara pauda, ka vīrs līdz galam nav sapratis, kādi ir viņas pienākumi mājās.

“Tēta nedienu” trešajā dienā bija laiks ķerties pie sievas atstātajiem uzdevumiem.

Foto: Ekrānuzņēmums

Madara trešajā atpūtas dienā beidzot bija sapratusi, ka var un vajag atslēgties no mājas ikdienības. Savukārt Ēriks atzina, ka mīļotajai vajag rast veidu, kā vairāk laiku veltīt pašai sev.

Gods godam, visus piecus uzdevumus Ēriks paveica, un ģimenes budžets tika papildināts ar apaļiem 500 eiro, ko plānots tērēt ceļojumam, kurā Madara dosies kopā ar abiem dēliem.

Ģimenes atkalredzēšanos visemocionālāk uzņēma Madara, kura TV kameru priekšā uzplūda asarās.

Šova izskaņā sieva ierosināja pārkārtot grafiku, lai abiem vecākiem būtu iespēja veltīt laiku sev.

Tētuku šova pilnā sērija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm