tv3.lv

“Tēta nedienu” šovs palīdz “īstajam vecim” attiecībās ar mīļoto atjaunot dzirkstelīti

Trešdienas, 21. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem devās šova “Tēta nedienas Latvijā” astotā sērija. Šajā reizē šovs nevis audzināja slinku fāterīti, bet šķīla romantisko dzirksti jau tik pierastajā laulībā.

2018. gada 21. martā 22:27

Lapsu ciemā savas dienas bezbēdīgi vada Grigorjevu ģimene – Raitis, Ginta un viņu trīs bērni – Kleopara, Ambera un Marsels.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā šovā atzina Raitis, viņi ar sievu nav standarta pelēkie latvieši. “Mums patīk baudīt dzīvi, es pat nebaidīšos teikt, ka mums patīk būt uzmanības centrā. Kāpēc nē, ja ir tāda iespēja “pazīmēties”? Un ja vēl par to ir iespēja nopelnīt naudiņu,” atgriešanos TV ekrānos, komentēja Raitis, kuru Latvija iepazina šovā “Īstie veči”.

Vēl kāds fakts, kas Grigorjevus atšķir no daudzām Latvijas ģimenēm: Raitis un Ginta savas atvases mēdz dēvēt savdabīgos mīļvārdiņos – tirliņi, lašarkini, ute, bucis.

Lai arī mājas darbus abi Raitis un Ginta dala uz pusēm, viņš bija nolēmis mīļoto palutināt ar piecām brīvdienām, pats uzņemoties visas mājas rūpes.

Kamēr daļai šova fanu varētu šķist, ja jau mājas solis tiek dalīts, kādēļ Ginta pelnījusi atpūtu, sieviete norādīja: “Mēs visi esam strādājoši, un jebkurš grib atpūsties. Jebkuram cilvēkam ir jābūt laika brīdim, ko var pavadīt tikai ar sevi.”

Vecāki laulībā nodzīvojuši 15 gadus. Lai gan Ginta vīram liek domāt, ka ģimenē galvenais ir viņš, īstā noteicēja ir tieši viņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gintas došanos piecu dienu atpūtā Raitis vērtēja kā atmaksu par pagājušo vasaru, kad viņš bija aizņemts ar piedalīšanos “Īstajos večos”: “Tagad sieva ir tā, kura pelnījusi atpūsties un izbaudīt dzīvi.”

Piedalīšanās “Tēta nedienu” šovā bija pirmā reize Grigorjevu ģimenē, kad vecāki spiesti dzīvot atsevišķi. Atvadoties no vīra, Ginta neslēpa, ka vēlas, lai Raitis pēc viņas sailgojas.

Tikmēr Raitis atklāja kādu pikantu detaļu. “Es nevaru viens pats pagulēt. It sevišķi svešā vietā. Man vajag savu gultu, savu spilvenu un Gintas dibenu. Es tā guļu, kad viņu apķeru, uzlicis roku uz dibena,” par to, kā iegājies ģimenē, atklāja Raitis. Vairāk lasi šeit!

Ginta vēl nebija pa durvīm tikusi ārā, kad Raitis jau organizēja ballīti. Uz nelielu burziņu ieradās šova “Īstie veči” varoņi Juris un Mintauts, ar kuriem Grigorjevi ir ļoti sadraudzējušies.

Pazīstot sievu, kurai “patīk paskatīties, kā citi pamokās”, Raitis ar bažām skatījās sievas dienas kārtības un piecu īpašo uzdevumu virzienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova laikā Raitis un Ginta vairākkārt atzinās mīlestībā viens otram ar TV kameru starpniecību, tādēļ ģimenes atkalredzēšanās izvērtās emociju un asaru pilna – apraudājās gan mamma, gan vecākā meita Kleopatra. Arī Raitim acis bijušas stipri slapjas.

Raitis pie sievas ieradās ne tikai ar rožu klēpi, bet arī ar dāvanu. Viens no īpašajiem uzdevumiem bija nopirkt sievai skaistu apakšveļu, ko Raitis mīļotajai pasniedza, satiekoties pēc vairāku dienu nošķirtības.

Kaut arī sieva sākumā nav ticējusi, ka pieci uzdevumi Raitim būs pa spēkam, viņš ar tiem tika galā godam un ģimenei nopelnīja 500 eiro.

Video: “Tēta nedienu” šova 8. sērija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm