tv3.lv

"Tēta nedienu" šovs slinko Pūres Albertu maina līdz nepazīšanai

Trešdienas, 28. marta, vakarā šova “Tēta nedienas Latvijā” fanu uzmanībai tika nodota sērijā, kurā sievas pienākumus uz savas ādas izbaudīja Alberts Štrodahs no Pūres. Vīrietis, kurš sākotnēji iepazīts, kā, iespējams, šova vēsturē mājas darbos slinkākais tētis, pārsteidzis daudzus TV projekta fanus.

2018. gada 28. martā 22:27

Šonedēļ “Tēta nedienas” viesojās Pūrē Inetas un Alberta Štrodahu ģimenē, kurā aug trīs bērni – Aivis (12), Madara (11) un Mārtiņš (gandrīz divi gadi). Kaķenīte Pūce ģimenei pievienojusies nesen.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alberts ļoti mīl savu sievu Inetu, ar kuru laulībā nodzīvoti 12 gadi. Tieši tādēļ ar “Tēta nedienu Latvijā” starpniecību viņš sievu aizsūtījis piecus dienu atpūtā un pats uzņēmies mājas pienākumus. Šī bija pirmā reize, kad rūpes par bērniem un māju gūlās tikai un vienīgi uz viņa pleciem.

Kā atklāja šova varoņi, kamēr ikdienā Ineta dara visu, lai mājinieki justos aprūpēti un samīļoti, Alberts mājās galvenokārt sēž pie datora vai televizora.

“Sēžu pie datora, jo vienkārši nav ko darīt. Aiz gara laika,” atklāja Alberts. Vairāk lasi šeit!

Starp mājas darbiem, kas Albertam īpaši nepatīk, viņš minēja visu to, ko sieva dara ikdienā, kas ietver trauku un drēbju mazgāšanu, ēst gatavošanu, grīdu uzkopšanu. Taču visvairāk viņam nepatīkot mainīt pamperus jaunākajam dēliņam.

“Vīriešu darbus es varbūt izdarīšu, kad ir laiks,” to, ka mājās tomēr kādreiz kaut ko arī dara, uzsvēra Štrodahu ģimenes galva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iestājoties “tēta nedienām”, Alberts sākotnēji sievas prombūtnes laikā bija plānojis atpūsties. Šova pirmajā dienā netīro trauku kaudzi nolēma atstāt nākamajai dienai vai uzkraut uz meitas Madaras pleciem un kopā ar draugiem sarīkoja pasēdēšanu ar bezalkoholiskajiem aliem un kafiju.

“Dari, ko tu gribi. Bērnu ielieku gulēt, neviens pakaļ neskrien, neviens nesāk smadzenes “skalot”. Dzīvo kā brīvs cilvēks,” par to, kā jūtas, kad sievas nav mājās, draugiem lielījās Alberts.

Kā paredzēja šova noteikumi, “Tēta nedienu” otrajā dienā stājās spēkā sievas dienas kārtība, un bez liekām runām Alberts ķērās pie kārtošanas un tīšanas darbiem.

Inetas ikdienā parādījās neliels cerības stars, ka šī varētu nebūt pirmā un pēdējā reize, kad vīrs ņēmis rokās putekļu lupatu. Vai Albertam iepaticies? “It kā jā, it kā nē. Varbūt palīdzēšu, kad būs pašam laiks.”

Tīrīšanas darbos Albertam roka piešāvās itin ātri, un šova otrajā dienā viņš nāca klajā ar pirmo atziņu: “Man liekas, ka tīrīt īstenībā man sanāk labāk par sievu. Būs jāmainās ar profesiju.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Skaties.lv

Kad Alberts bija iešūpojies mājas solī, arī netīto trauku kaudze vairs nešķita katastrofa.

TV projekta trešajā dienā Albertam nācās uzņemties piecus īpašos sievas uzdevumus. Ineta sprieda, ka vīra kungam viss būs pa spēkam.

Pirmais no uzdevumiem, kam Alberts ķērās klāt nekavējoties, bija vannasistabas flīžu tīrīšana, kas šajā mājoklī neesot darīts nekad.

Tam sekoja frikadeļu zupas vārīšana, meitas aizvešana uz boulingu, rokturu pieskrūvēšana virtuves skapīšiem un pēdējais 100 eiro vērtais uzdevums bija sarūpēt pārsteigumu sievai.

Izskatījās, ka Albertam āķis lūpā, un viņš kopā ar bērniem mammai gatavoja vairākus pārsteigumus. Viens bija muzikāls – kompānija posās nodziedāt tautā pazīstamo ziņģi “Puķīte pa dambi”. Otrs bija uzzīmēts mammas portrets.

TV projekta gaitā Alberts nonāca pie būtiskākās atklāsmes – turpmāk vīrietis pie datora sēdēs mazāk, bet vairāk laika pavadīs kopā ar bērniem un sievu. Tāpat viņš solīja pienākumu mājās turpmāk dalīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču tas nebija vienīgais ieguvums, piedaloties “Tēta nedienu” šovā. Alberts ģimenei nopelnīja 500 eiro.

“Tēta nedienu” šova 9. sērija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm