TV šovā "Balss maskā" izskan bēdīgi slavenā eksbaņķiera Laventa vārds

19 komentāri
TV šovā
PUBLICITĀTES FOTO

Aizraujošā TV3 šova “Balss maskā” ceturto raidījumu atklāja krāšņais un iznesīgais Latvijas pļavu Zieds, kurš šajā vakarā bija izvēlējies publiku priecēt ar dziesmu “Personal Jesus”.

Kā pavedienu detektīviem Zieds par sevi atklāja: “Ikdienā man nākas piemēroties dažādiem apstākļiem, un es par šiem izaicinājumiem priecājos. Mana pirmā darba vieta bija bankā.

Dzīves ritms joprojām no manis prasa disciplinētību, pretī sniedzot raibu raibos notikumus. Ātri pielāgojos situācijai, un arī čemodānus kravāju stundu pirms došanās uz lidostu.”

“Bet Pavlovam nebija nekādas saistības ar banku?” ieinteresējusies par vizītkartē dzirdēto, pie Baibas Sipenieces-Gavares vērsās Samanta Tīna. Baiba gan Samantas aizdomas noraidīja.

Kā sprieda Jānis Šipkēvics, zem Zieda maskas slēpjas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, Samanta Tīna aizvien domā, ka zem maskas slēpjas modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs.

Ar neparastāku domu gājienu izcēlās Baiba un Krivenchy, kuri sprieda, ka zem maskas slēpjas attiecīgi eksbaņķieris Aleksandrs Lavents un Latvijas roka leģenda Ainars Virga, “jo viņam vajag mazliet Jēzus”.

Kā domā tu?

19 komentāri