tv3.lv

TV3 jauns slavenību šovs – "Mazā lielā zvaigzne"

No 15. marta piektdienu vakaros TV3 piedāvās pozitīvu, jautru un sirsnīgu izklaidi visai ģimenei – jaunu televīzijas šovu “Mazā lielā zvaigzne”. Šovā viesosies pašmāju slavenības un viņu bērni, kuri par saviem vecākiem atklās to, ko citādāk mēs neuzzinātu. Šovu vadīs pazīstamais šovmenis, pasākumu un raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

2019. gada 4. martā 16:13

Ik piektdienu pie šova vadītāja atraktīvā Renāra Zeltiņa viesosies trīs sabiedrībā pazīstami cilvēki un viņu bērni – lielās un mazās zvaigznes apvienotās komandas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Komandu uzdevums – iegūt pēc iespējas vairāk punktu it kā vienkāršās, tomēr reizēm arī ļoti sarežģītās viktorīnās, kurās bērni par saviem slavenajiem vecākiem atklās to, par ko skaļi nerunā.

Spēles norisināsies trijās kārtās. Pirmajā kārtā tiks noskaidrots, vai vecāki zina, ko par viņiem domā pašu bērni. Zeltiņš jau iepriekš uzdevis bērniem interesantus jautājumus par vecākiem, bet nu vecākiem jāmēģina uzminēt, kādu tieši atbildi bērns ir sniedzis.

Šī kārta pavisam noteikti sagādā jautrus brīžus ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem spēles dalībniekiem – gaismā nāks mulsinoši fakti, un ģimenes locekļi varēs uzzināt viens par otru daudz ko jaunu.

Otrajā spēles kārtā tiks noskaidrots, cik labi vecāki saprot savu bērnu. Vecākiem jāmēģina uzminēt, ko apraksta viņu bērns – tiek parādīti divi videoieraksti, kuros bērns stāsta par kādu lietu. Ja jau pēc pirmā video izdodas atminēt, kas tas ir – nopelnīti divi punkti, ja tikai pēc otrā – viens punkts.

Savukārt trešajā kārtā skatītāji varēs uzzināt, cik labi vecāki un bērni pazīst viens otru. Vecākiem un bērniem tiek uzdots jautājums, uz kuru ir trīs atbilžu varianti. Ja abiem izdodas atbildēt vienādi, punkts ir rokā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visas komandas spēles beigās iegūst naudas balvu, ko var ziedot jebkādam mērķim pēc izvēles. Kāds izvēlēsies sniegt savu atbalstu dzīvnieku patversmēm, kāds – palīdzēs vecajiem ļaudīm, vēl kāds – talantu attīstībai citiem.

Pirmajā raidījumā TV skatītāji tiksies ar režisoru un restorānu īpašnieku Dāvi Auškāpu un viņa meitu Noru, TV3 laimes spēles “SuperBingo” vadītāju Armandu Simsonu un viņa meitu Heidiju Petru un mūziķi un šova “X Faktors” žūrijas locekli Intaru Busuli un viņa meitu Emīliju.

Tev to neizstāstīs neviens cits… jeb ko par slavenībām atklās viņu bērni – jau no 15. marta plkst. 20.20!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm