TV3 šovā "Balss maskā" atmasko Mākoni

3 komentāri
TV3 šovā
PUBLICITĀTES FOTO

TV3 muzikālā šova “Balss maskā” sestajā raidījumā skatītājus priecēja septiņi aizraujoši priekšnesumi. Vakara noslēgumā tika atmaskots allaž smaidīgais Mākonis, un zem maskas slēpās mūziķis, komponists, producents Ingus Ulmanis.

18. oktobra vakarā TV3 šovā “Balss maskā” uz skatuves kāpa septiņi dalībnieki, kuriem līdz šim vislabāk ir izdevies noslēpt savu identitāti, – Zvirbulis, Nelabais, Lelle, Rīga, Diskopele, Mākonis un Lutausis.

Vakara beigās uz izbalsošanas svītras tikās Mākonis un Diskopele, un šova detektīvi Samanta Tīna, Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Šipkēvics lēma, ka maska jānoņem Mākonim.

Zem labsirdīgā un smaidīgā Mākoņa maskas bija noslēpies leģendārās mūzikas grupas “Jumprava” bijušais solists, grupas “Lādezers” izveidotājs, kā arī “Dabas koncertzāles” radītājs Ingus Ulmanis, kurš šovakar pārsteidza detektīvus ar izcilo itāļu dziesmu “Santa lucia”.

Detektīvs Jānis Šipkēvics minēja, ka zem maskas atrodas komiķis Jānis Skutelis vai biatlonists Andrejs Rastorgujevs, taču Samanta Tīna savu balsi atdeva par trompetistu Andri Ābelīti, Krivenchy bija pārliecināts, ka zem maskas slēpjas TV personība Roberto Meloni, taču Ingu Ulmani atmaskoja detektīve Baiba Sipeniece-Gavare, kura jau otro raidījumu pēc kārtas neatlaidīgi turējās pie sava minējuma.

“Es tevi pazinu pēc tā, kā tu vienā raidījumā pēkšņi aizmirsi, ka tev ir jātēlo jebkas cits, tikai ne Ingu Ulmani, un vienā brīdī tu ar kājām un ģitāru izpildījies tā, ka tas tevi nodeva. Tas bija tavs vājākais punkts!” skaidroja detektīve Baiba.

Detektīviem liela mīkla bijusi Ingus saistība ar Alūksni, kā arī ar riteņbraukšanu. Pēc atmaskošanas Ingus skaidroja: “Bērnība astoņus gadus pēc kārtas es vasarās tiku sūtīts dzīvot uz laukiem mammas laukos Beļavā, savukārt ar riteni es braucu visu laiku, un es septiņus gadus esmu trenējies vieglatlētikā.”

Jautājot, kā mākslinieks atradis savu masku, Ingus atklāja: “No sākuma man likās, ka tas ir pat pilnīgs neprāts izvēlēties šo masku tieši man, jo mani kādreiz sauca arī par Mākoni. Taču tad mana sieva piedāvāja ideju, ka ir jānodzied “Mākonis” (dziesma, ar kuru grupa “Jumprava” iemantoja popularitāti visā Latvijā – red.), lai jūs pilnībā aizvestu neceļos, un tā nostrādāja!”

Turklāt Ingum šī nav pirmā pieredze, uzstājoties maskā: “Es septiņus gadus “Putnu operā” dziedāju Nekaunīgo Zvirbuli. Un tajā laikā es tiku ļoti ilgi grimēts, attiecīgi esmu visai pieradis pie “maskas” nēsāšanas.”

Skaties šova “Balss maskā” svētdienās plkst. 20.20 kanālā TV3 un nākotnes paaudzes televīzijā Go3!

Skaties šova “Balss maskā” svētdienās plkst. 20.20 kanālā TV3 un nākotnes paaudzes televīzijā Go3!

3 komentāri