tv3.lv

TV3 šovā ekrānos jau iepazītai lauciniecei Ievai stājas pretim daiļa modele Meldra

Pirmdienas, 22. oktobra, vakarā TV3 šova “Pilsētnieces pret lauciniecēm” piektajā sērijā sacentās modele Meldra Rozenberga un zirgkope Ieva Jase, kura pirms diviem gadiem mirdzēja šovā “Lauku sēta”.

2018. gada 22. oktobrī 21:57

Šīs nedēļas pilsētnieces šovā pārstāvēja 22 gadus vecā modele Meldra Rozenberga. Viņas ikdiena ir fotosesijas un ar skaistumu saistīti konkursi. Šobrīd viņa dzīvo Turcijā un uz Latviju atbrauc vien, lai apciemotu ģimeni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man vajag, lai visur viss ir tīrs. Protams, esmu pieradusi, ka man ir duša, varu pasūtīt ēdienu, veikali, viss. Izbaudīt, pasauļoties labā viesnīcā, labi restorāni – tas man sniedz laimes sajūtu,” atklāja Meldra.

Šīs nedēļas lauciniece bija zirgu saimniecības “Ūsiņš” Ieva Jase (35), kuru daudzi televīzijas skatītāji atceras no šova “Lauku sēta” pirms diviem gadiem. Ievas saimniecībā ikdienas darbi ir rūpes par 25 zirgiem.

Kā paredz šova “Pilsētnieces pret lauciniecēm” noteikumi, abas dāmas turpmākās trīs dienas mainījās vietām – ieva devās uz galvaspilsētu, bet Meldra – uz Ievas saimniecību Jēkabpils pusē.

Meldu saimniecībā sagaidīja Ievas palīdze Loreta un nekavējoties pilsētas dāmu lika pie darba – pie mēslu tīrīšanas stallī. Kā atzina skaistule, procesu sevišķi traucējot mušas un lapsenes.

“Es noteikti to negribu darīt vēlreiz,” par mēslu tīrīšanas sajūsmā nebija Meldra. Vairāk par viņas gaitām stallī lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Ieva Meldras draudzenes Viktorijas pavadībā devās baudīt karaliskas vakariņas pilsētnieču stilā – ēst austeres restorānā jūras krastā.

Pilsētas dāmai dienas kārtībā nākamie uzdevumi – jāsalasa spainis ābolu un spainis plūmju, kas tajā pašā dienā jāsavāra ievārījumā.

Laukos darbi negaida, tādēļ pilsētas dāmai otrā diena sākās jau sešos no rīta, kad vajadzēja steigt barot zirgus. Tam sekoja vistu olu savākšana un pankūku cepšana.

Otrajā dienā abām šovmenēm priekšā pretinieces atstātie uzdevumi. Ieva nekavējās un steidza pildīt pirmo – izmēģināt braukšanas eksāmenu Rīgas ielās.

Arī Meldrai pirmais uzdevums – iztīrīt mini zoo aploku un būrus. Pilsētas dāma otrajā dienā sūdzējās par muskuļu sāpēm un sprieda, ka laukos ir patīkami, bet būtu vēl patīkamām, ja nebūtu tik daudz jāstrādā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ievas nākamie uzdevumi bija atrast Meldrai tērpu starptautiskā skaistuma konkursā un iemācīties defilē jeb skatuves gaitu.

Laukos starp lielajiem uzdevumiem Meldrai bija vēl kāds pamatuzdevums – Loreta pavadībā jānomazgā zirgs, tostarp arī dzīvnieka mantību.

“Es domāju, tas ir tikai dabīgs process, par kuru es, protams, nebiju aizdomājusies, ka tā arī notiek,” delikāto procesu komentēja pilsētas skaistule.

Saule jau bija tuvu rietam, bet Meldrai priekšā nākamais uzdevums – pagatavot vakariņas mājiniekiem. Atklājās, ka kartupeļi atrodas zemē. Meldrai nebija citu variantu, kā tos pa tumsu sarakt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meldras trešais uzdevums bija apcirpt pundurtrusi, ko, kā atklāja Ieva, pati dzīvē nekad nav darījusi, un nogriezt aitai nagus, kas Meldrai starp uzdevumiem patika vislabāk.

Pēc piedzīvotā saimniecībā Meldras pārliecība par dzīvi laukos tikai nostiprinājās: “Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka dzīve laukos ir smaga. Ar to es domāju – fiziski smaga, ļoti daudz jāstrādā, agri jāceļas. Šīs trīs dienas tikai apstiprināja manu teoriju.”

“Dzīves pilsētā man lika savādāku seju paskatīties, ka varbūt vajag vairāk piedomāt pie tā, ka tu izskaties. Tad tu arī patiksi sev,” šova noslēgumā secināja Ieva.

Pēc atgriešanās pilsētā Meldra teicās aiziet paēst uz kādu labu restorānu, apmeklēt frizieri un ļauties laiskai atpūtai.

“Es noteikti neiemainītu lauku dzīvi pret pilsētas dzīvi, bet šad un tad atslēgties no laukiem ir ļoti labi pilsētā,” secināja Ieva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm