Uzsauc piedzīvojumu savai omei vai opim un palutini viņus! Pssst.. balvu fonds – 3000 eiro!

1 komentārs
Uzsauc piedzīvojumu savai omei vai opim un palutini viņus! Pssst.. balvu fonds – 3000 eiro!
publicitātes foto

Vecvecāki Tevi lutinājuši, auklējuši un lolojuši visu savu dzīvi. Kā būtu, ja tagad Tu palutinātu viņus? Tāpēc, LNT jaunā šova “Superome” iedvesmoti, piedāvājam Tev iepriecināt savu omi vai opi un uzsaukt viņiem sen kārotu piedzīvojumu!<!–more–>

Atceries, kā ome un opis centās piepildīt Tavus bērnības untumus un vēlmes. Nudien ir laiks pateikt viņiem paldies un iepriecināt arī omi vai opi. Bet kā?

Raugi! Piesaki savu omi vai opi konkursam, kurā īsumā pastāsti, kādu piedzīvojumu vēlētos uzsaukt omei vai opim, un, iespējams, tieši kāds no Taviem vecvecākiem tiks aplaimots. Tas būs piedzīvojums gan viņiem, gan Tev, kas tikai stiprinās jūsu attiecības!

Konkursa ietvaros tiks realizēti trīs pieteikumi 3000 eiro vērtībā, tā kā piedzīvojums varētu būt nudien iespaidīgs, bet tas jau atkarīgs, kādu piedzīvojumu Tu vēlies uzsaukt!

Turklāt! Par to, kā piedzīvojums tiks realizēts, tiks iemūžināts un parādīts visai Latvijai LNT šovā “Superome”. Svarīgi ir nenokavēt, tāpēc neaizmirsti pieteikt savu omi vai opi līdz 30. aprīlim!
<div class="article-primary-button"><a href="https://www.tv3.lv/uzsaucomeipiedzivojumu/" target="_blank" rel="noopener">Uzsauc omei vai opim piedzīvojumu!</a></div>

1 komentārs