tv3.lv

Vakariņas pie "Degpunktā" daiļās vadītājas izvēršas nerātnākās TV3 šovā

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ satikušās četras dažādas pašmāju slavenības – mūziķi Lauris Valters un Miks Dukurs, raidījuma “Degpunktā” vadītāja Diāna Eisaka un seksa eksperte Rita Lasmane, kuras klātbūtne lielā mērā noteica pirmā vakara nerātno gaisotni.

2019. gada 25. novembrī 18:57

Diāna, pie kuras raibā kompānija ciemojās pirmajā vakarā, viesus uzņēma sava dzīvesbiedra māsas ģimenes mājoklī, kur pati jūtas kā mājās, un viņas uzdevums bija ne tikai savus viesus izklaidēt, bet arī pabarot ar trim pašas gatavotiem ēdieniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Cerams, ka mums būs laba apetīte, ka nenotiks nekas krimināls,” par vakariņām pie kriminālziņu raidījuma šarmantās vadītājas Diānas jokoja Lauris.

Iepazīstoties ar ēdienkarti, Miks un Rita atzina, ka uzkoda izklausās pēc pamatēdiena. “Wov, tās jau ir veselas pusdienas,” to, ka uzkoda varētu izrādīties par lielu, neslēpa seksa eksperte.

“Es personīgi esmu paēdis no šī,” pirmā ēdiena lielumu komentēja arī Miks. Video skaties šeit!

Pirms ķerties pie uzkodas baudīšanas namamāte iepazinās ar viesu kaprīzēm un atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka neviens no kompānijas nav veģetārietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajā ēdienā tika pasniegts saldais kartupelis ar divu veidu pildījumu – viens ar veģetāro, otrs ar gaļas, un neparastais salikums izpelnījās īpašas uzslavas gan no Ritas, gan no Mika, kuriem iepriekš tieši uzkodas sastāvs bija radījis bažas.

Pirms vakariņām personīgi pazīstami bija tikai Miks un Lauris, tādēļ pie galda katrs metās iepazīstināt ar sevi. Ilgi nebija jāgaida, līdz attiecību un seksa ekspertes piešķiltā uguns sarunas ievirzīja pikantā gultnē. Nerātni temati šajā vakarā tika skarti ne reizi vien.

Starp pirmo un otro ēdienu četrotne laiku īsināja ar attapības un zināšanu pārbaudi, kurā labākais izrādījās Lauris.

Pamatēdienā galdā tika celti cepeškrāsnī cepti, bekonā ietīti avokado ar sieru, kas tika pasniegti kopā ar divu veidu mērcēm un uz Ritu atstāja smalka ēdiena iespaidu.

Kā iepriekš atzinās Miks, viņš cer, ka vakara izklaidē Diāna neliks darīt neko kriminālu, kā dēļ viņus vēlāk varētu parādīt kādā no “Degpunktā” sižetiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Rita izteicās, ka viņa negribētu izģērbties un dejot striptīzu. “Kaut gan, ja vajadzētu, arī to varētu izdarīt. Vēl būtu labi, ja man neliktu dziedāt.”

Tā kā lietus negrasījās mitēties, Diānai iecerēto izklaidi – pabraukšanu ar velosipēdiem – nācās atcelt, un vakara izklaidētāju grožus savās rokās ņēma abi pieredzējušie skatuves mākslinieki.

Desertā namamāte pasniedza ābolu un olbaltuma sacepumu, kas Ritai raisīja neparastas pārdomas: “Man allaž ir gribējies vienreiz mūžā pamēģināt, kā tas ir – iekrist tortē un sākt viņu ēst.”

Miks mudināja rīkoties, sakot, ka nav labāka brīža par šo, tomēr Rita no piedāvājuma atteicās, aizbildinoties, ka cietā garoziņa var saskrāpēt seju.

Kūka tika novērtēta atzinīgi, un kompānija attiecību konsultantes klātbūtnē neslēpa prieku, cik tā labi “stāvēja”. “Bet ne tikai stāvēja, bet arī garšoja labi,” ne bez smiešanās atzina Miks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova pirmajā vakarā ledus svešinieku starpā tika salauzts, un vakariņas pie Diānas tika novērtētas ar 33 punktiem – Rita piešķīra 12 punktus, Lauris – 11, bet Miks – 10.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm