tv3.lv

Vakariņās pie dziedātājas Linitas Mediņas netrūkst ne misēkļu, ne spraigu mirkļu

Pirmdienas, 21. oktobra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja iepazīties ar izklaidējošā kulinārijas šova “Vakariņas četratā” šīs nedēļas dalībniekiem, un pirmais vakars pie pazīstamās kantri dziedātājas Linitas Mediņas izvērtās  amizantu piedzīvojumu pilns.

2019. gada 21. oktobrī 18:57

Linita viesus – grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” solistu Māri Žigatu, aktrisi Anci Muižnieci un politologu Juri Rozenvaldu – uzņēma sava dēla dzīvoklī un vakariņotājus bija apņēmusies lutināt ar saviem iecienītākajiem ēdieniem, kuru receptes viņa kopš pusaudžu gadiem pierakstījusi īpašā pavārgrāmatā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atklājās, viesu kompānijā kāds kaut ko neēd – Māris jau vairākus gadus neēd maizi, Ance uzturā nelieto gaļu, savukārt Juris nav jūras velšu piekritējs.

“Galvenais uzstādījums ir radoši pieiet procesam, ne jau būt labākam. Priekš tam ir pavāri,” norādīja Māris.

Tomēr gatavošanas procesā viss neritēja, kā plānots. Atklājās, ka trūkst kādas būtiskas sastāvdaļas – universālās garšvielas “Vegeta”. Namamāte neapjuka un risinājumam izmantoja garšvielu miksu no ātri pagatavojamas zupas “Rollton”. Vairāk lasi šeit!

Linita bija padomājusi ne tikai par to, lai ēdiens labi garšo, bet arī lai labi izskatās. Arī galdu viņa bija nolēmusi īpaši izdekorēt un, lai gan pieņemts ēdiena noformēšanai izmantot tikai to, kas ir ēdams, dziedātāja katrā no četrām bļodiņām ielika pa ziedam, kas nebija paredzēts apēšanai.

Ciemiņu ierašanās namamātē raisīja lielu satraukumu, un bez liekas kavēšanās tika atkorķēta šampanieša pudele un celta priekšā uzkoda – mikroviļņu krāsnī tapušas siermaizes ar banānu pārsteigumu un garneļu mērcīte, kas ir viens no savdabīgākajiem salikumiem vakariņu šova vēsturē.

Pirmais ēdiens bija gana sātīgs, un Ance, lai vēderā būtu vieta arī pamatēdienam un desertam, izvēlējās iespēju visu uzkodu neapēst. Tomēr Māris, kurš kompānijā izrādījās lielākais joku plēsējs un asprātis, smaidīja, ka pa četriem vakariem Ance jāsabaro tā, lai viņa nedaudz uzēdas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakars ievirzījās patīkamās un draudzīgās sarunās, četrinieks atklāja to, kas katrs patiesībā ir pēc profesijas. Bija laiks pasniegt pamatēdienu, un arī to namamāte uzsildīja mikroviļņu krāsnī, jo, kā pati atzina, lielākais pārbaudījums viņai bijis nevis ēdiena gatavošana, bet pasniegšana, lai tas būtu silts.

Tomēr, ceļot galdā ēdienus, neizpalika arī sīki misēkļi – pasniedzot uzkodu, Linita aizmirsa dilles, bet pamatēdiens tika baudīts bez mērces, ko kompānija pēc namamātes aicinājuma nogaršoja pēcāk. Tāpat sveces uz galda joprojām netika aizdegtas.

Kā atzina Linita, piekrītot dalībai vakariņu šovā, viņa nav zinājusi, ko gatavos, bet kāda būs izklaide, viņai bijis skaidrs jau pašā sākumā. Kopā ar atnākušo deju partneri Kristapu dziedātāja šaurajā dzīvoklītī metās ugunīgā rokenrola dejā. “Tas droši vien palīdz uzturēt formu,” sprieda Juris.

Arī ciemiņiem tika dota iespēja ielauzīties rokenrola pasaulē. Tomēr, ka atzina Ance, pēc paēšanas šis nav bijis labākais brīdis fiziskajām aktivitātēm. Lielāko prieku no rokenrola deju soļu apgūšanas guva Māris, kurš atzina, ka dejot viņam patīk un pats septiņus gadus nodejojis modernās dejas.

“Cilvēkiem vajag dejot. Dejošana ir ļoti laba lieta. Tā galu galā ir erotiska nodarbe,” priecājās Māris.

Vakara izskaņā kompānija ķērās klāt desertam. Tomēr namamāte atkal secināja, ka kaut ko ir aizmirsusi – ciemiņiem piedāvāt tēju vai kafiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man liekas, ka nav foršāku viesu par jums,” par trijotni priecājās Linita un atzina, ka mājas viesībās atmosfērai vienmēr jābūt pārākai par ēdienu.

Šī vakara namamātes centieni tika novērtēti ar 27 punktiem – Māris piešķīra 10 punktus, Juris – astoņus, Ance – deviņus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm