tv3.lv

Vakariņās pie Mika Dukura dāmām nākas izkāpt no komforta zonas

Šonedēļ “Vakariņas četratā” uz savas ādas izbauda spilgtas un radošas personības – raidījuma “Degpunktā” vadītāja Diāna Eisaka, seksa dīva un attiecību speciāliste Rita Lasmane un mūziķi Lauris Valters un Miks Dukurs.

2019. gada 26. novembrī 18:57

Pirmajā kopā sanākšanas reizē Diāna savus viesus pārsteidza ar laba restorāna cienīgu maltīti, un viņas pūles tika novērtētas ar 33 punktiem. Kā pagāja vakars, vairāk lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā vakarā ciemiņus uzņēma dziedātājs, mūzikas autors un divu bērnu tēvs Miks Dukurs, kuram, tāpat kā pārējiem vakariņotājiem, bija jāceļ galdā trīs paša gatavoti ēdieni un jāsarūpē izklaide.

“Es nezinu, vai mans mērķis ir uzvarēt. Mans mērķis ir neieiet vēsturē ar pirmo raidījumu, kurā viesiem nav ko ēst,” atzina mūziķis.

Miks uzkodā pasniedza pašu audzētu tomātu biezzupu ar rīsu krēmu un čili pipariņu, bet pamatēdienā – kabaču laiviņas ar dārzeņu un tītara pildījumu.

Pie galda kompānija apsprieda dažādās uztura tendences. Rita, kura kompānija ir dzīvē pieredzējušākā, pastāstīja, ka 1980. gados bijusi iecienīta kāda savdabīga rīsu diēta, un atklāja, ko pati domā par diētām.

“Diētas var uzsākt, kad tu esi iekšēji gatavs. Vienalga, lai cik stulba tā diētu nebūtu, kad tu esi iekšēji gatavs, tu to dari. Bet, ja ir iekšējā pretestība, nebūs lielas jēgas, jo tu vienalga gribēsi kaut ko nospert no ledusskapja,” atzina seksa un attiecību speciāliste un norādīja, līdzko cilvēks saprot motivāciju, viņam vairs nav nepieciešamības ēdienu čiept.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc iestiprināšanās Miks viesus aicināja pievienoties izklaidei, un gan Rita, gan Diāna cerēja, ka namatēvs neliks viņām dziedāt. Tomēr tieši dziedāšana bija tas, ar ko nākamās minūtes kompānija nodarbojās.

“Es visu laiku nemitīgi atkārtoju: nevajag likt man dziedāt,” to, ko teica jau iepriekšējā vakarā pie Diānas, otrajā vakariņās atkārtoja Rita.

“Pašas beigas tik šausmīgi nebija, jo, par laimi, manu balsi tikpat kā nedzirdēja,” norādīja seksa dīva.

Pēc muzikālās pauzes Diāna un Rita tomēr pateicās Mikam, ka viņš abas dāmas izrāvis no komforta zonas.

Vakars noslēdzās ar bezglutēna pankūkām kopā ar krējumu, kanēli un ievārījumu un punktu sadali. Mikam izdevās sasniegt teju izcilu rezultātu, nopelnot 35 punktus – 11 no Laura, un pa 12 no Ritas un Diānas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm