tv3.lv

Vakariņu šova viesus samulsina priekšnesums bijušajā “freileņu” mājā

TV3 šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ savu gatavot un izklaidēt prasmi demonstrē četri Valmieras puses ļaudis – aktieris Pauls Iklāvs, dziedātāja Kristīne Šomase, latvisku gudrību pazinēja Zanda Žentiņa un kendamas meistars Ingus Rutulis.

2019. gada 15. oktobrī 18:57

Otrdienas vakarā raibo kompāniju vecāku mājās netālu no Valmieras uzņēma populārās šlāgermūzikas zvaigznes Lienes Šomases jaunākā māsa dziedātāja Kristīne Šomase.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunos draugus Kristīne bija nolēmusi lutināt ar pašas marinētās vistiņām, un pirmo reizi vakariņu šova vēsturē tapa ēdiens, kurā tiek izmantotas astoņas paciņas majonēzes. Savukārt deserta tapšanā neatsveramu ieguldījumu sniedza Kristīnes mamma.

Vakariņotāji pie Kristīnes neieradās tukšām rokām, un arī namamāte trijotni pārsteidza ar nelielām piemiņas dāvanām.

Tā kā šova dalībnieki visu dienu nebija ēduši, pēc nelielās iestiprināšanās ar uzkodu uzreiz tika prasīts pamatēdiens. Kā atzina saimniece un Pauls, vista tomēr nebija izcepusies līdz galam. Savukārt Ingus norādīja, ka viņam būtu gribējies, lai Kristīne būtu padomājusi, lai uz galda atrastos arī sāls, par ko viņš vakara finālā solīja atņemt vienu punktu no vērtējuma.

Pēcāk kopā ar Kristīnes mammu četrotne devās aplūkot netālu esošo Kaņepju ozolu, kas ir otrais dižākais ozols Baltijā. “Tas ir man, tā ir mana vide, tas ir mans ampulā, tās ir manas sajūtas,” atzina Zanda.

Taču vakara turpinājums izvērtās visai mulsinošs. Kompānija tika aizvesta uz Jercēnu muižu, kurā mūsdienās iekārtots tautas nams, bet agrāk tur bijusi “freileņu” māja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Prieki un izklaides jums šeit nebūs. Bet šīs ir tā vieta, kur aizsākās mana mīlestība pret mūziku,” skaidroja Kristīne.

Ciemiņus iekšā sagaidīja kāds īpašs pārsteigums – četru oktāvu balss īpašnieks Gints Ristamecs bija pārģērbies par Allu Pugačovu un izpildīja kādu no krievu estrādes dīvas hitiem.

Kā atzina Ingus, redzētais bijis, iespējams, neveiklākais brīdis, ko viņš piedzīvojis pēdējo mēnešu laikā, jo nav zinājis, kā reaģēt uz notiekošo, kaut priekšnesums šķitis foršs. Un viņš tāds nebija vienīgais.

“Viss ir forši. Es visu saprotu par Allu Pugačovu un par tām dziesmām, bet es kaut kā – varbūt vienīgais – jutos diezgan neveikli,” neslēpa Pauls.

Taču ar to muzikālās izklaides nebija galā. Baudot desertu, sētā negaidīti ieradās pazīstamais dziedātājs Rikadrions, īstajā vārdā, Rihards Millers, kuru namamāte iepazīstināja kā ar “vienu no tiem retajiem vīriešiem, ar kuru es kopā esmu dzīvojusi. Mēs abi piedalījās projektā “Okartes skatuve””.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalot punktus, Zanda, kura, kā atzina, arī ikdienā nemēdz šikot, tomēr norādīja, ka viņai būtu gribējies, lai priekšā būtu bijis celts īpašāks ēdiens. Par vakaru kopumā viņa Kristīnei piešķīra deviņus punktus. No Ingus dziedātāja saņēma 10 punktus, bet no Paula – astoņus punktus. “Man kaut kā visa bija par daudz,” skaidroja aktieris.

Par vakaru kopumā Kristīne saņēma 27 punktus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm