Video: "Balss maskā" priekšnesums, kas piecēla kājās detektīvus

6 komentāri
Video:

Svētdienas, 11. oktobra, vakarā TV3 muzikālajā šovā “Balss maskā” pirmo reizi uz vienas skatuves kāpa astoņi dalībnieki – Lutausis, Rīga, Mākonis, Zvirbulis, Rīga, Diskopele, Zieds un Lelle, kurai izdevās detektīvus piecelt kājās.

Lelle šim vakaram izvēlējās dziesmu “Work bitch” un priekšnesumā iesaistīja aizrautīgu dejotāju pulku, kuri uz šova skatuves sakūra pamatīgu uguni.

Numurs izrādījās tik jaudīgs, ka detektīvi piecēlās kājās, savukārt šova vadītājs Mārtiņš Spuris izteicās, ka šis bijis trakākais, kas šajā šovā redzēts.

Lelle par sevi stāstīja: “Aizkapa dzīvei es ticēšu tikai tad, ka redzēšu savām acīm, bet savā dzīvē esmu ko tādu piedzīvojusi. Izjūtu emociju nianses gan uz savas, gan uz otra ādas. Spēju vārdos noformulēt to, ko otrs nespēj. Dažreiz man vajadzētu lielāku ticību sev.

Gandrīz neierados uz notikumu, kas vēlāk izmanīja manu dzīvi, jo šķita, ka nevajag. Dzīve mani ir izmācījusi: nekad nesaki “nekad”. Lai gan esmu nosolījusies nedarīt, tomēr dzīves ceļš mani atkal ir nolicis tūkstošiem acu pāru priekšā. Ja labi sanāk, tad jādara.”

Kā sprieda detektīvi, zem varētu slēpties Karīna Gupalo, Zelma, Patrisha vai Rojs Rodžers. Kā domā tu?

6 komentāri