Atklāta jauna vieta, kur meklēt labu mūziku – ierakstu salons “Mikrofons”

2 komentāri
Atklāta jauna vieta, kur meklēt labu mūziku – ierakstu salons “Mikrofons”
Ritvars Stankevičs

Ar latviešu instrumentālās mūzikas albumu sērijas “Gadalaiki” noslēdzošā ieraksta “Gadalaiki. Rudens. Saksofons” prezentāciju trešdienas vakarā skanīgi tika atklāts mūzikas ierakstu salons “Mikrofons”.

Par mūzikas ierakstu salona ideju stāsta Guntars Račs: “Joprojām daudzi vēlas klausīties mūziku kā bērnībā, kā jaunībā un vēlas mūzikas ierakstus dāvināt un saņemt. Tāpēc arī izlēmām izveidot un atklāt jaunu mūzikas veikalu, kurā ieraksti pieejami CD un vinila skaņuplatēs. Paldies grāmatnīcai, konceptveikalam “Jānis Roze” par iespēju atrasties šādā jaukā vietā un jaukā kompānijā.”

Mūzikas salona atklāšanas vakaru patīkamās notīs ietērpa albuma “Gadalaiki. Rudens. Saksofons” prezentācija, kuru izpildīja saksofona pavēlnieka Zintis Žvarts, taustiņu meistars un albuma producents Arturs Palkevics un albuma līdzproducents Gaitis Lazdāns.

Mūzikas ierakstu salons “Mikrofons” atrodas t/c “Spice” 2.stāvā, konceptveikala “Jānis Roze” telpās. Tajā pieejama aktuālākā un svaigākā latviešu un ārzemju mūzika gan CD formātā, gan vinila platēs. Šī būs arī mūzikas radītāju satikšanās vieta ar mūzikas klausītājiem, jo plānotas regulāras autogrāfu sesijas un singlu, albumu prezentācijas
pasākumi.

2 komentāri